مشاوره زیبایی
دکتر مقیمی
دکتر مهرداد مقیمی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
ساختمان پزشکان، دکتر حبیب سهرابی
دکتر حبیب سهرابی
متخصص گوش،حلق،بینی جراح زیبایی بینی
دکتر عارفی
دکتر وحید عارفی
جراح و متخصص بیماری های لثه
دکتر شاهین بهجو
دکتر شاهین بهجو
پیکر تراشی مدرن با روش لیپوماتیک ، بورد تخصصی پلاستیک
دکتر هادی صادق /کلینیک
دکتر پژمان هادی صادق و دکتر پریسا هادی صادق
متخصص ارتودنسی
کلینیک سیب سرخ
دکتر داوود مقامی
هایفو:لیفت صورت بدون جراحی
چشمخانه، ساختمان پزشکان
کلینیک چشمخانه
به روز ترین تجهیزات و دانش چشم پزشکی
دکتر فرزاد فرامرزی
دکتر فرزاد فرامرزی
فوق تخصیی آندوسکوپی و کولونوسکوپی بدون درد
ایران نوین
کلینیک ایران نوین
کاشت مو
دکتر مجید صالح
دکتر مجید صالح
متخصص جراحی فک وصورت،زیبایی بینی
کلینیک سیب سبز
کلینیک سیب سبز
آفر ویژه برای پکیجها
دکتر خیرخواه
دکتر خیرخواه
جراح و متخصص پوست و مو ، لیفت با نخ
ساج
کلینیک ساج
زنان و زایمان
کلینیک دندانپزشکی پارسا/ساختمان پزشکان
کلینیک دندانپزشکی پارسا
ایمپلنتوژیست
گروه پزشکان برنا
دکتر غلامرضا اکبری
پزشک پوست و مو
کلینیک یکتا/ساختمان پزشکان
کلینیک یکتا
مجهزترین کلینیک پوست و مو زیبایی با دستگاه لیزر الکساندرایت

سینگل بودن، چرا واقعا نمی توانم با کسی ارتباط برقرار کنم؟ چرا قدرت صحبت کردم با جنس مخالف و یا حتی همجنس های خودم را ندارم؟ آیا این سوالات را تابحال از خودتان پرسیده اید؟ آیا یه این موضوع فکر کرده اید که ریشه ی این مشکل از کجاست؟ بهتر است این حرف که مشکل از من نیست و شاید دیگران مشکل دارند را کنار بگذاریم و کمی بدون تعصب به مسئله نگاه کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.


آیا هرزگاهی به این موضوع فکر می‌کنید چرا نگه داشتنِ دوستان‌ برای‌تان کار سختی است؟ آیا مدام احساس می‌کنید کسانی که آنها را دوست می‌پندارید، ‌ناامیدتان می‌کنند؟ این‌که احساس کنید گروه دوستان‌تان شما را نادیده می‌گیرند می‌تواند یکی از بدترین تجربه‌های شخصی باشد. آیا همواره شخص بدی هستید که هیچ‌کس دوست ندارد اطراف‌تان باشد؟ یا همیشه مرتکب اشتباهات نابخشودنی می‌شوید که آدم‌ها را از خودتان دور می‌کنید یا مجبورشان می‌کنید عطای‌تان را به لقای‌تان ببخشند!
به گزارش «بهداشت نیوز»

از خودتان بپرسید، آیا بهترین دوست تان همیشه از شما فاصله می‌گیرد؟ بسیار خوب، ‌در این صورت می‌توانید ۱۸ نشانه را که چرا این اتفاق برای‌تان می‌افتد، مطالعه کنید.

اگر این نشانه‌ها را در خودتان یافتید، سعی کنید خودتان را اصلاح کنید، آن‌وقت می‌بینید دوستان‌تان مایل هستند اطراف‌تان بمانند!

۱. منفی‌گرا هستید!

پر از انرژی منفی هستید و آدم‌ها هنگام صحبت با شما احساس ناراحتی می‌کنند. آدم‌ها قطعا دوست ندارند با کسانی صحبت کنند که بیش از حد عصبانی یا پر از اندیشه‌های منفی هستند. این اخلاق باعث می‌شود آدم‌ها از شما فاصله بگیرند.

۲. خودخواه هستید!

شاید تاکنون کسی این را رودرروی‌تان نگفته باشد ولی همه‌ی آنها درون‌شان نسبت به شما چنین احساسی دارند. حتی ممکن است خودتان هم از این اخلاقِ بدتان مطلع باشید ولی آمادگی پذیرش این حقیقت را ندارید. همیشه می‌خواهید امیال خودخواهانه‌تان را ارضاء کنید. طبیعتِ خودخواه‌تان همیشه حس شادمانیرا که از دیگران به سمت‌تان می‌آید، در خود محو می‌کند.

۳. همیشه شاکی هستید!

مدام داد و فریاد می‌کنید. آدم‌ها از افراد شاکی متنفرند و همیشه دوست دارند اطراف آدم‌هایی باشند که زندگی‌شان شاد است. آیا همیشه در مورد همه چیز اعتراض و شکایت دارید؟ همه‌ی آدم‌ها به اندازه‌ی خودشان لحظات تلخی در زندگی‌شان دارند، و دوست ندارند مدام داستان‌ها و شکایت‌های ناراحت‌کننده‌ی شما را هم بشوند. همیشه شادمان باشید و دنیا را با خنده و شادی‌تان بهره‌مند کنید.

۴. خسته‌کننده هستید!

آدم‌ها شما را یک فرد پرحرف و خسته‌کننده می‌دانند. همیشه در مورد مسائلی صحبت می‌کنید که به طور کلی برای دیگران اصلا جذاب نیست؛ و بدتر آن‌که به شکل لاینقطع به حرف‌های‌تان ادامه می‌دهید. البته این توانایی را هم دارید که آدم‌ها را با مسائل مورد علاقه‌‌شان سرگرم کنید! پس، از این توانایی درست استفاده کنید.

۵. مقصر دوست‌تان است!

گاهی اوقات، ممکن است آدم‌های اطراف‌تان مقصر اصلی باشند. شاید آدم‌ها به خاطر گذشته‌تان یاشایعه‌های دروغ از شما دوری کنند. متاسفانه نمی‌توانید این حقیقت را تغییر دهید و فقط برای آن‌که شرایط بهتری داشته باشید باید دوستان‌تان را تغییر دهید.

۶. وقتی نیازی به دوستان‌تان ندارید، فراموش‌شان می‌کنید!

در زندگی پرسش‌هایی وجود دارند که فقط خودتان، بنابر طرز رفتارتان، می‌توانید به آنها پاسخ دهید. آیا واقعا وقتی دیگر نیازی به دوستان‌تان ندارید، آنها را فراموش می‌کنید؟ آیا وقتی با دوستان‌ دیگرتان در حال خوش‌گذرانی هستید، دوستان نزدیک‌تان را از خود دور می‌کنید؟ آنها فکر می‌کنند تنها در مواقع نیاز به یادشان هستید و آنها هم سعی می‌کنند زیاد اطراف‌تان نباشند.

۷. مشکل از موقعیت اجتماعی‌تان است!

آدم‌ها با افرادی که نسبت به آنها دارای موقعیت اجتماعیِ‌ پایین‌تر یا حتی خیلی بالاتر باشند، احساس راحتی نمی‌کنند. شاید همه‌ی افراد از این مسئله مطلع نباشند یا حتی آن‌ را تایید نکنند ولی تقریبا همه‌ی آدم‌ها از این قانون تبعیت می‌کنند. نمی‌توانید به راحتی این شرایط را تغییر دهید ولی فقط می‌توانید آدم‌هایی را پیدا کنید که واقعا شما را به خاطر خودتان دوست داشته باشند.

۸. صداقت ندارید!

تمام رفتارهای‌تان فریبنده و ساختگی است و آدم‌ها می‌توانند با یک نگاه به این موضوع پی ببرند. فکر می‌کنید خیلی باهوش هستید و فقط برای آن‌که کارهای‌تان راه بیفتد سعی می‌کنید حرف‌های خوب بزنید. آدم‌ها به راحتی این حالات را از رفتارتان متوجه می‌شوند و همیشه سعی می‌کنند از شما دوری کنند.

۹. خودتان هم هیچ سعی نمی‌کنید!

آیا واقعا همیشه سعی می‌کنید دوستان‌ خوب‌تان را نگه دارید یا فقط از خدا می‌خواهید پرتوی لطف‌اش را بر شما بیفکند و دوستان خوب برای‌تان نازل کند؟ پیدا کردن دوست خوب به اندازه‌ی پول درآوردن برای انسان اهمیت دارد! خیلی دشوار است ولی غیرممکن نیست!

۱۰. بیش از حد تلاش می‌کنید! و این کارتان کاملا واضح است!

شخصیت‌تان را به اندازه‌ی یک آدم کَنه و نیازمندِ دوست داشتن پایین می‌آورید! آیا مدام به آدم‌های اطراف‌تان برای ملاقات‌شان اصرار می‌کنید، ‌حتی اگر می‌دانید آنها علاقه‌ای به ملاقات با شما ندارند؟ فقط سعی کنید کمی آرام بگیرید و فکر کنید. نیازی نیست دوستان‌تان بدانند اگر کنارتان نباشند، دچار استیصال می‌شوید.

۱۱. یافتن موضوع برای صحبت کردن برای‌تان بسیار دشوار است!

آیا توجه کرده‌اید فردی که در حال صحبت کردن با وی هستید، حوصله‌‌اش سر رفته است؟ آیا دوست‌تان هنگام یک مکالمه‌ی ظاهرا جذاب مدام تلفن همراه‌اش را نگاه می‌کند؟ موضوع صحبتی که برای شما جذاب است، لزوما همیشه برای دیگران جذاب نیست. هر گاه احساس کردید طرف مقابل‌تان از حرف‌های‌تان خسته شده است، موضوع صحبت را عوض کنید.

۱۲. خودتان را خیلی دست بالا می‌گیرید!

شما به عنوان فردی با درک و فهم بالا شناخته می‌شوید! خودتان را خیلی دست بالا می‌گیرید و فکر می‌کنید جهان حول محور شما می‌شود! بنابراین، اگر یکی از دوستان مطلبی در فیس‌بوک گذاشت، احتمالا مخاطب‌اش شما هستید! آیا تلویحا ‌خواسته است چیزی به شما بگوید؟ آیا عمدا این مطلب را برای آزار شما در فیس‌بوک گذاشته است؟ همین حالا باید دست از این افکار بر دارید! همه‌ی آدم‌ها هم‌زمان در مورد شما فکر نمی‌کنند! خودتان را کم‌تر دست بالا بگیرید، و سعی کنید زندگی شیرین‌تری داشته باشید!

۱۳. موانع روان‌شناختی ایجاد می‌کنید!

آیا افکارتان را سرکوب می‌کنید زیرا احساس می‌کنید احمقانه و عجیب به نظر می‌آیند؟ آیا احساس می‌کنید کنار دوستان‌تان راحت نیستید و ناخودآگاه این حس ناراحتی در چهره‌تان نمایان می‌شود؟ به این ترتیب، دوستان‌تان هم در کنارتان احساس ناراحتی و اضطراب می‌کنند!

۱۴. از دوستان‌تان انرژی می‌گیرید!

همیشه عادت دارید دوستان‌تان را ناراحت کنید و پس از آن، ترک‌شان کنید. دوست‌تان از این‌که ترک‌شان کنید خوش‌حال‌تر می‌شوند تا این‌که کنارشان باشید. آیا متوجه شده‌اید دوستان‌تان بدون شما دور هم جمع می‌شوند؟ این قطعا یعنی این‌که شما یک دوست سمی هستید که آنها از شما دوری می‌کنند!

۱۵. همیشه فکر می‌کنید حق با شما است!

همیشه در مورد احمقانه‌ترین مسائل هم بحث و مشاجره می‌کنید! همیشه فکر می‌کنید نحوه‌ی بحث کردن‌تان سالم و منطقی است، حتی اگر واقعا این‌گونه هم نباشد. دوست دارید فکر کنید همیشه بحث و مشاجره بهترین راه برای ادامه‌ی یک مکالمه است.

۱۶. حسود و شکاک هستید!

در مورد اعتماد به دیگران به شدت دچار مشکل هستید، و وقتی دوستان‌تان با افراد دیگر ملاقات می‌کنند حس بدی به شما دست می‌دهد. فکر می‌کنید آنها نادیده‌تان می‌گیرند و افرادِ دیگر را به شما ترجیح می‌دهند. وقتی مدام آنها را به خاطر ملاقات‌شان با افراد دیگر متهم کنید، کم‌کم از شما دور می‌شوند.

۱۷. درون‌گرا هستید!

آیا وقتی کاملا تنها هستید و با خودتان خلوت می‌کنید، احساس بهتری دارید؟ باید از درون پوسته‌تان خارج شوید و به سرعت خودتان را تغییر دهید. اندکی در مورد این قضیه فکر کنید و هرگز دیگر اشتباهات گذشته‌تان را تکرار نکنید.

۱۸. از همه توقع دارید!

از همه‌ی دوستان‌تان انتظارات بالایی دارید و هرگاه نتوانند این انتظارات را برآورده کنند، صریحا ناخرسندی‌تان را به آنها نشان می‌دهید. این باور را به دوستان‌تان القا می‌کنید که از نظرتان فقط در صورتی آدم‌های خوبی هستند که به شما کمک کنند. این کارتان قطعا درست نیست.

بنابراین، اگر دفعه‌ی بعد نیز دوست‌‌تان ترک‌تان کرد، حتما به درون خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا این ویژگی‌ها را دارید یا خیر.

منبع: بازده

5 1000
ارسال شده در 1 فروردین 1396 توسط با موضوع روانشناسی
کد کم چیست؟

کدکم می تواند از دندان ها اسکن سه بعدی بگیرد و در همان لحظه اقدام به ساخت کل یا بخشی از دندان با ظرافت فوق بالا نماید.

اطلاعات بیشتر

پیشنهاد سردبیر

 • رهایی از ترس اجتماعی با عشق ورزیدن
 • ۶ درس زندگی که باید آنها را زود یاد بگیرید
 • مقایسه انسولین در بیماریهای دیابت کنترل شده و کنترل نشده
 • آنتی بیوتیک های طبیعی برای مقابله با سرما خوردگی
 • نگاهی به مقوله خودکشی
 • هر آنچه درمورد چیپس ، پفک و پاپ کورن باید بدانید
 • سرگیجه گرفتن بعد از رفتن به شهر بازی
 • داروی بلسومرا Belsomra به بازار آمد
 • محبوبترین ها

 • داروهاي غير استروئيدي عامل جلوگيري از بروز سرطان روده
 • ديازپام جايگزيني براي هروئين در انگليس
 • مصرف داروها در زنان و مردان چه تاثیری دارد؟
 • تاثیر مثبت آسپرین بر فشار خون زنان
 • مصرف داروهاي ضد عفونت، مانع بزرگ شدن پروستات مي‌شود
 • پرسش و پاسخ هایی در مورد واکسن HPV
 • وارفارین و سکته مغزی
 • مصرف قرص‌هاي ضد بارداري در كاهش خطر بيماريهاي مثانه‌ موثرند
 • رپورتاژ

 • هایفو HIFU – لیفت صورت بدون جراحى
 • بیماریهای نشیمنگاه و راههای درمان
 • دکتر داورنیا متخصص جراحی عمومی و جراح دستگاه گوارش
 • تزریق چربی
 • پیشگیری از چین و چروک صورت با لیفت نخی
 • دندانپزشکی دکترسلام

  درباره ی دکتر سلام

  مجله پزشکی دکتر سلام (hiDoctor.ir) در تاریخ دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. در حال حاضر سایت دکتر سلام با بیش از ۱۰۰ پزشک و متخصص، مترجم، کارمند و کسانی که در رشته های مرتبط هستند در حال همکاری است.

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه ی دکتر سلام از آخرین مطالب و مقالات پزشکی و سلامتی با خبر شوید
  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است همکاری با ما پذیرش آگهی
  x