مشاوره زیبایی
دکتر مجید صالح
دکتر مجید صالح
متخصص جراحی فک وصورت،زیبایی بینی
دکتر خیرخواه
دکتر خیرخواه
جراح و متخصص پوست و مو ، لیفت با نخ
دکتر فرزاد فرامرزی
دکتر فرزاد فرامرزی
فوق تخصص آندوسکوپی و کولونوسکوپی بدون درد
طراح طب
طراح طب
مرکز اسکن و طراحی سه بعدی جراحی زیبایی صورت
ایران نوین
کلینیک ایران نوین
کاشت مو
ساج
کلینیک ساج
زنان و زایمان
دکتر مقیمی
دکتر مهرداد مقیمی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
کلینیک یکتا/ساختمان پزشکان
کلینیک یکتا
مجهزترین کلینیک پوست و مو زیبایی با دستگاه لیزر الکساندرایت
کلینیک سیب سرخ
دکتر داوود مقامی
هایفو:لیفت صورت بدون جراحی
دکتر هادی صادق /کلینیک
دکتر پژمان هادی صادق و دکتر پریسا هادی صادق
متخصص ارتودنسی
ساختمان پزشکان، دکتر حبیب سهرابی
دکتر حبیب سهرابی
متخصص گوش،حلق،بینی جراح زیبایی بینی
دکتر ایمانی
دکتر محمدتقی ایمانی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی
گروه پزشکان برنا
دکتر غلامرضا اکبری
پزشک پوست و مو
دکتر عارفی
دکتر وحید عارفی
جراح و متخصص بیماری های لثه
کلینیک سیب سبز
کلینیک سیب سبز
آفر ویژه برای پکیجها
کلینیک دندانپزشکی پارسا/ساختمان پزشکان
کلینیک دندانپزشکی پارسا
ایمپلنتوژیست

دندان پزشکی همواره یکی از نیاز های متداول پزشکی در هر جامعه ای میباشد که فراگیر بودن آن سبب گردیده که همواره روش های جدید و بروز آن بر دامنه ی فعالیت آن بیفزاید و کاربرد آن را ارتقا بخشد.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی قسمتی از تخصص های پزشکی بوده که از یک سو طیف وسیعی از درمانها شامل ترمیم های پیشگیرانه و محافظه کارانه تا بازسازی دندانهایی که به میزان زیاد دچار تخریب شده‌اند و گذاشتن روکش ایمپلنت را شامل شده و از سوی دیگر در تصحیح ناهنجاری زیبایی دندانهای جلو از جمله بدرنگی‌ها، منظم کردن دندانها، بستن فاصله بین دندانها، صاف کردن دندانهای کج رویش یافته و … را در بر می‌گیرد.

 

 

 

درباره کلینیک دکتر راه انجام:

هدف دندانپزشکی در سالیان اخیر بازگرداندن سلامت دهانی و حداکثر زیبایی با روشهای قابل اطمینان میباشد. درمانهای قدیمی تر در بیماران بی دندان مثل پروتزهای کامل و پارسیل از نظر عملکرد و زیبایی و همچنین راحتی دچار مشکلاتی میباشند در حالی که با ایمپلنت می توان این مشکلات را بر طرف نمود.تحلیل مداوم استخوان پس از خارج کردن دندانها برروی صورت و زیبایی اثرات زیان باری دارد که با ایمپلنت میتوان آن را جبران نمود.

 

 

خدمات دندانپزشکی دکتر راه انجام:

کلینیک دندان پزشکی دکتر راه انجام با در اختیار داشتن کادر پزشکی مجرب متشکل از متخصصان ، جراحان و دندان پزشکان ، بکارگیری به روزترین تجهیزات و استفاده از بهترین مواد سعی در ارایه خدمات دندان پزشکی در سطح روز دنیا را به مراجعین گرامی دارد. ما در کلینیک دندان پزشکی دکتر راه انجام جمع شده ایم تا با ارایه خدمات به بهترین نحو تجربه ای نو و بدون استرس به شما عزیزان ارایه دهیم. زین پس با کلینیک دندان پزشکی دکتر راه انجام تاریخی جدید را در بهداشت دهان و دندان خود تجربه کنید. لبخند رضایت شما آرزوی ماست.

 

 

 

ایمپلنت دندان:

ایمپلنت دندان پست های فلزی یا فرم هایی است که با استفاده از عمل جراحی در استخوان فک و در زیر لثه قرار می گیرد. هنگام کاشت دندان ایمپلنت، از آنها می توان برای جایگذاری دندان ها در دهان استفاده کرد. سفید کردن دندان‌ ها یا بلیچینگ درمانی است که در آن بد رنگی‌ها، رنگدانه‌هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان‌ها شده و حتی برخی بد رنگی‌های ژنتیکی را بر طرف نموده ودندانهایی سفید و طرح لبخند زیبا را به شما هدیه می‌کند.

 

 

زیبایی دندان:

اگر دندان شما دچار آسیب و یا پوسیدگی شده است و آن را ترمیم نموده اید ، به کمک روکش های دندانی می توانید ظاهر آن را باز سازی نماید . روکش بر روی دندانی که قسمتی ازآن در اثر پوسیدگی یا هر دلیل دیگری از بین رفته  قرار می گیرد و شکل و اندازه نرمال دندان را حفظ  می نماید. استفاده از روکش دندان نه تنها طرح لبخند شما را اصلاح می کند بلکه باعث استحکام و مقاومت بیشتر آن می شود.در این مقاله روکش های زیبایی دندان  توضیح داده خواهد شد.

 

 

 

 

بلیچینگ دندان:

بلیچینگ دندان یکی از راه کار های عملی در سفید کردن  می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. افراد بسیاری برای داشتن دندان های زیبا و تغییر رنگ در دندان ها با انجام بلیچینگ برروی دندان های خود رنگ مطلوبی را برای دندان های خود ایجاد می کنند.

از آن جائی که سفیدی دندان‌ها به طور ناخود آگاه نشانه‌ای از جوانی و زیبایی بر شمرده می‌شود و در زیبایی فرد تاثییرات بسیاری دارد ، همواره سفید کردن دندانها که در علم پزشکی به آن بلیچینگ نیز گفته میشود ، از محبوبیت برخوردار بوده است.

 

 

 

 

کامپوزیت وینر:

در یک تعریف می توان اینگونه عنوان کرد که کامپوزیت  ترکیبی از مواد زمینه ای هستند که در اثر ترکیب ذراتی به نام فیلر به استحکام بالایی دست خواهند یافت. کامپوزیت وینر در واقع یک ترکیب خمیری شکل است که توسط تابش نور در طول موج خاص به صورت سفت و سخت در خواهد امد.بعد از سفت شدن ان بوسیله پولیش دادن به شکل مناسب می دهند تا در دهان موجب اذیت کردن دیگر دندان ها نشود.

 

 

پرسش های متدوال درباره خدمات دندانپزشکی:

تفاوت لمینیتهای سرامیکی وکامپوزیتی درچیست؟
برای شرح دادن این تفاوت بهتر است ابتدا به این موضوع بپردازیم که اساسا تعریف لمینیت چیست. لمینیت به معنی یک پوسته بسیار نازک میباشد که برروی سطح بیرونی دندان قرار میگیرد حال این پوسته میتواند از جنس سرامیک یا کامپوزیت باشد که جهت درمان بدشکلی ها بدرنگی ها بستن فاصله بین دندانها و اصلاح طرح لبخند استفاده میگردد. در نوع سرامیکی نیاز است که دندان مقدار اندکی تراش خورده سپس قالبگیری صورت گرفته و لمینیت در لابراتوار ساخته شده سپس برروی دندان سمان میگردد این روش مراحل کار بیشتری داشته و طبعا هزینه بیشتری را نیز به همراه دارد اما در عوض امکان ایجاد تغییرات نیز بیشتر است اما در روش کامپوزیتی میزان تراش بسیار کمتر است و در برخی موارد حتی هیچ تراشی صورت نمیگیرد در این روش مراحل لابراتواری حذف میشود و در نتیجه طول درمان و هزینه بیمار کاهش میابد اما همانطور که گفته شد میزان تغییرات اندکی کمتر از روش لابراتواری میباشد. البته اخیرا روش دیگری نیز بوجود امده که به نوعی حدفاصل این دو میباشد که به آن لمینیتهای پیش ساخته اطلاق میشود اما به طور کلی در تمام این روشها زیبایی مطلوبی در نهایت به بیماران داده میشود.

 

یک ایمپلنت موفق چه خصوصیت هایی دارد؟
درباره فاکتورهایی که ملاک یک درمان ایمپلنت را موفق ارزیابی میکند اختلاف نظرهایی وجود دارد اما عواملی که تقریبا در تمام تحقیقات مشترک هستند عبارتند از : فقدان لقی کلینیکی ایمپلنت_عدم وجود علایم رادیوگرافی در اطراف ایمپلنتها_عدم وجود درد عفونت احساس بی حسی در اطراف لب. تحلیل استخوان سالانه درحد ۰/۲میلیمتر.

 

ایمپلنت برای چه بیمارانی پیشنهاد نمی گردد؟
بیماریهای سیستمیک اثراتی در درمانهای دندانپزشکی دارند که برخی درمانها را با شکست روبرو کرده و در برخی موارد رعایت ملاحظاتی در درمان را نیازمند است. ایمپلنت معلولا در بیماران دارای مشکلات سیستمیک شدید تجویز نمیگردد

 

 

نمونه کارهای کلینیک دکتر راه انجام:

در این قسمت بخشی از نمونه کارهای خدمات زیبایی دندانپزشکی دکتر فرزین راه انجام را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

 

آدرس کلینیک دکتر راه انجام :

  کرج، مهرشهر، بلوارشهرداری، نبش خیابان ۲۰۱، ساختمان شارونا، طبقه ۳ واحد ۱٨

 

    تلفن تماس:    ۰۲۶۳۳۴۲۱۴۰۸

 

اینستاگرام : dr.rahanjam_dds@

 

5 1000
ارسال شده در 15 خرداد 1396 توسط با موضوع رپرتاژ
کد کم چیست؟

کدکم می تواند از دندان ها اسکن سه بعدی بگیرد و در همان لحظه اقدام به ساخت کل یا بخشی از دندان با ظرافت فوق بالا نماید.

اطلاعات بیشتر

پیشنهاد سردبیر

 • چگونه بفهمیم که به ویروس ایدز مبتلا شده ایم
 • پیشگیری و درمان حساسیت دندان ها
 • تنها بودن به سلامتی صدمات جدی وارد می کند
 • داروهای بد طعم را چگونه به بچه بدهیم
 • دانشجویان اینگونه آرایش کنند
 • کاهش وزن با لیزر لیپولیز درمانی چطوری است
 • چگونه به سحرخیزی عادت کنیم
 • شیوه های موثر مقابله با عارضه های شیمی درمانی
 • محبوبترین ها

 • بهترین راه برای مبارزه با خستگی
 • با انواع بی خوابی از اضطراب تا بی برنامگی آشنا شوید
 • مصرف مواد پر انرژی برای خارج کردن مواد زائد از بدن
 • درباره‌ مداد ابرو لازمست این نکات را بدانید
 • زن ها پزشکان بهتری هستند یا مردان
 • تنیس البو یا آرنج تنیس بازان چیست؟
 • سوغاتی به نام کرونا ویروس با حجاج
 • زالو درمانی روشی مناسب برای مقابله با این بیماری ها
 • رپورتاژ

 • زیباتر شدن چهره با روش های نوین
 • مرکز فروش محصولات درمان زخم،دیابت و سوختگی
 • برچسب میزان آلایندگی، یک ضرورت برای وسایل گازسوز
 • چهره خود را درست و حسابی زیبا کنید!
 • بیماریهای نشیمنگاه و راههای درمان
 • دندانپزشکی دکترسلام

  درباره ی دکتر سلام

  مجله پزشکی دکتر سلام (hiDoctor.ir) در تاریخ دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. در حال حاضر سایت دکتر سلام با بیش از ۱۰۰ پزشک و متخصص، مترجم، کارمند و کسانی که در رشته های مرتبط هستند در حال همکاری است.

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه ی دکتر سلام از آخرین مطالب و مقالات پزشکی و سلامتی با خبر شوید
  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است همکاری با ما پذیرش آگهی
  x