ایران نوین – رجایی
لاغری با دستگاه یا رژیم
کلینیک ایران نوین
کلینیک یکتا
کلینیک یکتا
کلینیک تخصصی پوست و مو
دکتر شاهین بهجو
دکتر شاهین بهجو
پیکر تراشی مدرن با روش لیپوماتیک ، بورد تخصصی پلاستیک
دکتر گوگانی
دکتر صابر سید گوگانی
متخصص ارتودنسی
کلینیک سیب سرخ
دکتر داوود مقامی
هایفو:لیفت صورت بدون جراحی
دکتر وفایی
دکتر حمیدرضا وفایی
جراحی پلاستیک و ترمیمی (لیپوماتیک)
دکتر خیرخواه
دکتر خیرخواه
جراح و متخصص پوست و مو پلاسماجت
آزمایشگاه نیلو
آزمایشگاه نیلو
اختلالات اسيد امينه
کلینیک دندانپزشکی رویال
کلینیک دندانپزشکی رویال
کلینیک ساج
پلی‌کلینیک شبانه‌روزی ساج
هر آنچه شما می‌خواهید
کلینیک شارلوت
کلینیک شارلوت
کلیه خدمات پوست،مو و زیبایی
دکتر رضا شعبان‌پور
دکتر رضا شعبان‌پور
طراحی لبخند با لومینییرز سرامیکی بدون کوچک‌ترین تراش
دکتر محسن پور حقیقی
دکتر محسن پور حقیقی
متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی
دکتر نوروزعلی
دکتر علیرضا نوروزعلی
جراح - دندانپزشک

چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای

 آرایش کردن صحیح و اصولی، بسته به رنگ چهره و مو نکات خاصی دارد که در این مطلب به بررسی آنها خواهیم پرداخت.  آرایش کردن به نحوی که با رنگ مو و رنگ پوست شخص ست باشد، زیبایی او را دو چندان می کند. با دکتر سلام همراه باشید.

صحیح آرایش‌ کردن نوعی هنر است که اصول خاص خودش را دارد. به همین خاطر است که با این مسئله نمی‌توان خیلی سلیقه‌ای برخورد کرد. گاهی ممکن است به شکلی صورت خود را آرایش کنید که برازنده شما نباشد. انتخاب رنگ و سبک آرایش به خیلی موارد مثل رنگ چهره و مو بستگی دارد. در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا با در نظر گرفتن این مسائل سراغ بهترین رنگ‌ها بروید.

**

1. موهای بلوند و روشن با رنگ چهره سرد:

تعداد خانم‌های ایرانی با این ویژگی بسیار کم هستند؛ اما برای خانم‌هایی که رنگ مو و ابرو را بسیار روشن می‌کنند و رنگ پوست روشنی دارند، پیشنهادهایی داریم. بهترین رنگ سایه برای این افراد خاکستری زغالی، یاسی، آبی آسمانی و حتی گوجه‌ای است. بهتر است رژگونه انتخابی این افراد صورتی ملایم باشد. رژلب‌هایی با تم رنگی صورتی، قهوه‌ای روشن و یاسی مناسب به نظر می‌رسد. البته توجه داشته باشید که استفاده بیش‌ازحد از رنگ‌های سرد منجر به بی‌روح‌شدن چهره می‌شود.

چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای

نکته: استفاده از رنگ‌هایی با تم زرد و نارنجی اشتباه بزرگی برای این دسته از خانم‌هاست. ضمن این که رنگ‌های تیره چهره شما را مصنوعی می‌کند. اگر سایه شما رنگ سردی دارد، می‌توانید رژ پررنگ‌تری انتخاب کنید. اگر هم آرایش کم‌رنگ دارید، ریمل بیشتری به چشم‌ها بزنید.

2. موهای قهوه‌ای روشن با رنگ چهره گرم:

چهره‌هایی که ته‌رنگ زرد، نارنجی یا هر رنگ گرمی دارند، برای این که صورت‌شان رنگ‌پریده به نظر نرسد، بهتر است سایه‌های بنفش و صورتی تیره به پلک نزنند. شمایی که رنگ موهای قهوه‌ای روشن دارید، می‌توانید رنگ‌های تیره هم استفاده کنید. البته فراموش نکنید که رژگونه تیره‌ چهره شما را مسن نشان می‌دهد.

نکته: بهترین رنگ سایه برای این افراد طلایی، سبز یا زرد ملایم است. رژگونه قهوه‌ای گندمی و رژلب صورتی تیره و قهوه‌ای با ته‌رنگ طلایی هم انتخاب مناسبی است.

چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای

**

3. موهایی با ته‌رنگ قرمز و صورت بی‌رنگ:

تا می‌توانید کم آرایش کنید. رژلب ملایم بزنید و ترجیحا سراغ سایه‌های براق نروید. مو قرمزها باید از قانون هرچه ساده‌تر، بهتر پیروی کنند. رنگ سبز برای سایه و رنگ‌هایی مثل نارنجی و هلویی برای رژلب مناسب است. خانم‌هایی با موهایی به رنگ قرمز می‌توانند از ریمل رنگ قهوه‌ای استفاده کنند.

نکته: برای رفتن به مهمانی به‌دلیل این که نیاز به آرایش کامل‌تری دارید، می‌توانید سراغ رنگ‌های تیره‌تر همین طیف رنگی بروید.

 

**

4. موهای تیره با رنگ چهره گرم:

چهره‌هایی با رنگ گرم یا گندمی می‌توانند از رژگونه یک درجه تیره‌تر از رنگ پوست استفاده کنند. همچنین سایه‌هایی به رنگ سبز زیتونی، قهوه‌ای و نارنجی تیره برای این خانم‌ها مناسب‌تر است. برای رژگونه سراغ رنگ قهوه‌ای، صورتی، بژ یا گلبهی بروید.

نکته:

کسانی که رنگ موی تیره و پوست روشن دارند، می‌توانند از طیف رنگی گسترده‌تری استفاده کنند. رژلب‌هایی به رنگ شکلاتی، نارنجی و قرمز برای این افراد مناسب‌تر است.

 

چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای   چه آرایشی به من می آید انتخاب رنگ آرایش‌ آرایش مناسب موهای بلوند و روشن آرایش مناسب چهره گرم آرایش مناسب چهره سرد آرایش مناسب پوست سبزه آرایش مناسب با موی قهوه ای

**

5. موهایی تیره با رنگ پوست سبزه:

ترکیب موی تیره و پوست سبزه دست شما را برای انتخاب رنگ باز می‌گذارد. ترکیب سایه‌هایی به رنگ خاکستری زغالی، قهوه‌ای شکلاتی، صورتی، گلبهی به‌همراه ریمل مشکی نتیجه خوبی خواهد داشت. رژگونه‌هایی که تم رنگی قرمز دارند، برای این چهره‌ها بسیار مناسب است.

نکته:

اگر آرایش چشم شما زیاد است، چه‌بهتر که از رژ به رنگ لب‌ها یا برق‌لب بی‌رنگ استفاده کنید. برای چشم‌ها حتی می‌توانید سراغ سایه‌های تیره در طیف خاکستری بروید.

زیبا به‌ نظر آمدن در هر سنی ترفندهای خاصی دارد!

نکاتی که حرفه ای ها در مورد کاربرد کانسیلر می دانند

قاتلان خاموش زیبایی شما

منبع: ایده آل

5 1000
ارسال شده در 22 خرداد 1396 توسط با موضوع زیبایی, پوست, مو

ارکید
دندانپزشکی دکترسلام
تلگرام دکتر سلام

درباره ی دکتر سلام

مجله پزشکی دکتر سلام (hiDoctor.ir) در تاریخ دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. در حال حاضر سایت دکتر سلام با بیش از ۱۰۰ پزشک و متخصص، مترجم، کارمند و کسانی که در رشته های مرتبط هستند در حال همکاری است.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ی دکتر سلام از آخرین مطالب و مقالات پزشکی و سلامتی با خبر شوید
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است همکاری با ما
x