مشاوره زیبایی
دکتر بابایی
دکتر بابایی
متخصص پوست،مو، زیبایی، لیزر
ایران نوین
کلینیک ایران نوین
کاشت مو
دکتر عباسی
دکتر محسن عباسی
متخصص جراحی دهان، فک و صورت، ایمپلنتولوژیست
دکتر هادی صادق /کلینیک
دکتر پژمان هادی صادق و دکتر پریسا هادی صادق
متخصص ارتودنسی
چشمخانه، ساختمان پزشکان
کلینیک چشمخانه
به روز ترین تجهیزات و دانش چشم پزشکی
کلینیک ارتوپدی سپید
کلینیک ارتوپدی سپید
پیرایه
پوست، مو و زیبایی
دکتر خیرخواه
دکتر خیرخواه
جراح و متخصص پوست و مو ، لیفت با نخ
بیوتی لیزر
بیوتی‌لیزر
دکتر کیان‌پیشه
دکتر گوگانی
دکتر صابر سید گوگانی
متخصص ارتودنسی
کلینیک یکتا/ساختمان پزشکان
کلینیک یکتا
مجهزترین کلینیک پوست و مو زیبایی با دستگاه لیزر الکساندرایت
دکتر شاهین بهجو
دکتر شاهین بهجو
پیکر تراشی مدرن با روش لیپوماتیک ، بورد تخصصی پلاستیک
کلینیک سیب سرخ
دکتر داوود مقامی
هایفو:لیفت صورت بدون جراحی
ساج
کلینیک ساج
زنان و زایمان
کلینیک ره یا
دکتر امید رحمانی
پزشک پوست مو زیبایی كاسمتولوژيست از فرانسه
ساختمان پزشکان، دکتر حبیب سهرابی
دکتر حبیب سهرابی
متخصص گوش،حلق،بینی جراح زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی طراحی بینی با کامپیوتر دکتر عامری متخصص گوشی و حلق دکتر عامری جراح زیبایی بینی اصلاح مشکلات بینی اصلاح انحراف بینی

در سال‌هاي اخير توليد نرم‌افزارهاي مختلف كامپيوتري زندگي را دچار تحول چشمگيري كرده است. خوشبختانه علم پزشكي نيز در زمينه‌هاي مختلف از اين پيشرفت بهره فراواني برده است. طراحي كامپيوتري بيني كه قبل از عمل صورت مي‌گيرد نمونه گويايي از اين امر است. اين طراحي براي بيماران اين فرصت را فراهم مي‌كند تا تصويري واقع‌بينانه از بيني بعد از عمل خود داشته باشند…

 

به جواب طراحی بینی با کامپیوتر می‌توان اعتماد کرد؟

در سال‌هاي اخير توليد نرم‌افزارهاي مختلف كامپيوتري زندگي را دچار تحول چشمگيري كرده است. خوشبختانه علم پزشكي نيز در زمينه‌هاي مختلف از اين پيشرفت بهره فراواني برده است. طراحي كامپيوتري بيني كه قبل از عمل صورت مي‌گيرد نمونه گويايي از اين امر است. اين طراحي براي بيماران اين فرصت را فراهم مي‌كند تا تصويري واقع‌بينانه از بيني بعد از عمل خود داشته باشند و از طرف ديگر اين امكان را دراختيار پزشك قرار مي‌دهد تا به خواسته‌هاي بيمار آشناتر شده و در مورد امكان رسيدن يا نرسيدن به آن خواسته‌ها با وي گفت‌وگو کند. سوالي كه براي بسياري مطرح است اينكه اين طراحي كامپيوتري چقدر به واقعيت نزديك است؛ به عبارت ساده‌تر اينكه نتيجه عمل آيا مشابه طراحي خواهد بود؟
براي پاسخ به اين سوال چند فاكتور را بايد مدنظر قرار داد:
 1. قبل از طراحي بايد بيني شما (به‌ويژه داخل بيني) توسط پزشك معاينه شود
 2. اگر طراحي توسط پزشك انجام شود شباهت طراحي با نتيجه بعد از عمل بيشتر خواهد بود چراكه پزشك فقط به‌عنوان يك گرافيست كه قرار است از عكسي كه به او ارائه شده است با كمك نرم‌افزار تصوير بهتري بسازد، نيست؛ بلكه وي حين طراحي محدوديت‌هاي حين عمل را نيز لحاظ خواهد كرد.
 3. هر چه نرم‌افزار مورد استفاده قابليت بيشتري داشته باشد امكان طراحي واقع‌بينانه‌تر افزايش پيدا مي‌كند. اميدواريم روزي نرم‌افزاري توليد شود كه قادر باشد تصويري سه‌بعدي از بيني و صورت ارائه کند. ولي نرم‌افزارهاي مورداستفاده كنوني روي عكس كه تصويري دو بعدي است، قابليت اجرا دارند. لذا معمولا هنگام مشاوره از بيمار با دوربين ديجيتال عكس رخ – نيم‌رخ گرفته مي‌شود. در هر عكس عيوب مربوط به آن نما با كامپيوتر اصلاح مي‌شود.

 

عمل زیبایی بینی طراحی بینی با کامپیوتر دکتر عامری متخصص گوشی و حلق دکتر عامری جراح زیبایی بینی اصلاح مشکلات بینی اصلاح انحراف بینی

 

 

 

بدون نیاز به جراحی می‌توان مشکلات بینی را اصلاح کرد؟

خیلی‌ها هستند که بینی آنها اشکالات جزئی دارد مثلا یک قوز کوچکی دارند یا اینکه گودی بین بینی و پیشانی آنها زیاد است و می‌خواهند آن را اصلاح کنند اما به‌دلایل مختلف مثل ترس از  بیهوشی و عوارض عمل جراحی یا عدم توان مالی برای پرداخت هزینه‌های عمل جراحی بینی یا  نگرانی از تغییرات زیاد و چشمگیر صورت خود مایل نیستند تحت عمل جراحی قرار گیرند. رینوپلاستی بدون جراحی انتخاب خوبی برای این افراد است. در این روش می‌توان  اشکالات کوچک بینی را بدون عمل جراحی برطرف کرد. تزریق ژل، تزریق بوتاکس و استفاده از نخ‌های لیفتینگ ابزارهای  این کار هستند. مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین آنها تزریق ژل است. با تزریق ژل در قسمت‌های فرورفته می‌توان شکل بینی را تغییر داد به‌طوری‌که آن اشکالات خفیف، کمتر به چشم آیند.

 

مزایای زیبایی بینی بدون عمل جراحی این است که این کار بسیار راحت است، حداکثر در 10 دقیقه انجام می‌شود و هیچ مراقبت و نقاهتی ندارد. تغییرات بینی خیلی زیاد و عجیب و غریب نیست و از نظر مالی در مقایسه با عمل جراحی فوق‌العاده ارزان‌تر است.

 

عمل زیبایی بینی طراحی بینی با کامپیوتر دکتر عامری متخصص گوشی و حلق دکتر عامری جراح زیبایی بینی اصلاح مشکلات بینی اصلاح انحراف بینی

 

 

 با عمل انحراف بینی کجی ظاهری بینی را اصلاح کنید:

تصور اکثر افراد از «انحراف بینی» کج بودن ظاهر بینی است، حال آنکه از نظر پزشکی انحراف تیغه بینی به کج بودن تیغه داخلی بینی اطلاق می‌شود. این انحراف تیغه بینی معمولا با کجی ظاهری همراه نیست مگر آنکه انحراف شدید و مزمنی در طول سالیان رشد و بلوغ وجود داشته باشد که منجر به کجی ظاهری هم شده باشد.

 

 

چرا تیغه بینی کج می‌شود؟
تيغه بيني هم مثل ساير اجزاي بدن تا پايان بلوغ همچنان رشد مي‌كند و بر ابعادش افزوده مي‌شود. چندين مركز غضروف‌سازي و استخوان‌سازي در رشد هماهنگ تيغه بيني موثرند. بديهي است اگر به هر دليلي يكي يا چند تا از اين مراكز عضروف‌سازي يا استخوان‌سازي كمتر يا بيشتر از حد معمول رشد كنند، تيغه بيني ممكن است از خط وسط منحرف شده و در ناحيه‌اي به سمت راست يا چپ انحراف پیدا کند
قبل از آنکه علائم انحراف تیغه بینی را مطرح کنم، لازم می‌دانم 2 عملکرد اصلی بینی را مورد تاکید قرار دهم.
این 2 عملکرد عبارتند از:
الف) انتقال هوا از بینی به ریه و تهویه آن
ب) محلی برای درک بوهای مختلف هوا حین عبور از بینی به سمت ریه، گرم و مرطوب شده و ذرات گرد و غبار موجود در آن گرفته شده و تمیز می‌شود.
 انحراف تیغه بینی چه علائمی دارد:
 اصلی‌ترین علامت انحراف‌، انسداد تنفسی است. با‌توجه به نقش فیزیولوژیک بینی معلوم می‌شود که وقتی انحراف تیغه بینی منجر به انسداد بینی شود، بیمار با مشکلات دیگری نیز روبه‌رو خواهد شد. تنفس دهانی منجر به خشکی گلو هنگام خواب خواهد شد. این امر به نوبه خود باعث می‌شود که فرد مبتلا به انحراف تیغه بینی خواب شبانه خوبی نداشته باشد و چون بدن وی شب هنگام استراحت مناسبی نداشته است طبیعتا روز بعد نیز سرحال نخواهد بود، ضمنا خشکی گلو باعث تحریک مزمن گلو و احساس ناخوشایندی در این ناحیه خواهد شد.
عمل زیبایی بینی طراحی بینی با کامپیوتر دکتر عامری متخصص گوشی و حلق دکتر عامری جراح زیبایی بینی اصلاح مشکلات بینی اصلاح انحراف بینی

 

 

پرسش های متداول در خصوص جراحی زیبایی بینی:

 

آیا می‌توان در جراحی بینی از تامپون استفاده نکرد؟
تامپون همان پانسمان داخل بینی است که بعضی مردم به آن فیتیله می‌گویند و عبارت از پانسمان بلند و باریکی است که با پماد کاملا چرب می‌شود و بعضی جراحان بینی‌ در پایان عمل آن را داخل بینی می‌گذارند. جراحانی که از تامپون استفاده می‌کنند، معتقدند که تامپون مانع خونریزی احتمالی می‌شود و ضمنا مثل یک داربست اسکلت بینی را که طی عمل بریده و جابه‌جا شده‌اند در موقعیت مناسب و موردنظر جراح ثابت نگه می‌دارد.
آیا شما هم از تامپون استفاده می‌کنید؟
برخلاف جراحانی که معتقد به استفاده از تامپون هستند گروه دیگری از جراحان معتقدند که چنانچه از روش‌هایی برای جراحی بینی استفاده کنیم که کمترین آسیب به بینی وارد شود، می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که خونریزی بعد از عمل نخواهیم داشت. این گروه معتقدند که می‌توان بینی را به روشی عمل کرد که لازم نباشد تا با استفاده از تامپون قطعات استخوانی و غضروفی بینی را در محل خود فیکس کرد. من نیز جزو این گروه از جراحان بینی هستم و معتقدم استفاده از تامپون نه تنها کمکی نمی‌کند بلکه علاوه بر اینکه می‌تواند باعث درد و ناراحتی بعد از عمل شود، می‌تواند عامل چسبندگی‌های داخل بینی نیز باشد لذا من به‌طور روتین بعد از عمل در داخل بینی تامپون نخواهم گذاشت.
بینی گوشتی را هم عمل می‌کنید؟ 
هنر جراح بینی این است که بتواند هر بینی را متناسب با شرایط آن بینی عمل کرده و به میزانی که بینی قابلیت دارد آن را زیباتر کند. قابلیت بینی گوشتی کمتر از بینی نرمال یا غضروفی استخوانی است اما این بدان معنا نیست که بینی گوشتی با عمل زیباتر نمی‌شود. بله من بینی گوشتی هم عمل می‌کنم اما حتما هنگام مشاوره اولیه در مورد میزان تغییراتی که خواهید داشت با شما صحبت خواهم کرد.
آيا شما بيني‌ای كه يك بار عمل شده را هم عمل مي‌كنيد؟ 
بعضی همکاران تمایل ندارند بینی کسی را که قبلا جای دیگری عمل کرده است و متقاضی عمل دوباره است، عمل کنند. اما من ترجیح می‌دهم بعد از معاینه بینی شما اظهار‌نظر کنم. اگر با معاینه و تبادل‌نظر با شما به این نتیجه برسم که عمل دوم می‌تواند باعث بهبود ظاهری یا بهتر شدن عملکرد بینی شما شود، بله با کمال میل.
آیا امکان افتادگی بینی بعد از عمل زیبایی بینی وجود دارد؟ 
افتادگی نوک بینی بستگی به تکنیکی دارد که جراح طی عمل استفاده می‌کند. اگر جراح مکانیسم‌هایی که نوک بینی را در جای خودش نگه می‌دارد، شناخته و باعث آسیب آنها نشود و حتی بر‌عکس طی عمل بینی تلاش کند این مکانیسم‌ها را تقویت نماید، نوک بینی دچار افتادگی نخواهد شد.
کسانی که تحت عمل رینو قرار گرفته‌اند، می‌توانند سولاریوم داشته باشند یا نه؟ بعد از گذشت چه مدت از عمل؟
 بعد از عمل قرار گرفتن در محیط گرم باعث تورم بینی می‌شود لذا بهتر است تا چند ماه از سولاریوم استفاده نکنید یا فقط از نوعی از سولاریوم استفاده شود که فقط بدن در معرض حرارت باشد و سر و صورت در معرض حرارت نباشد.
عمل زیبایی بینی طراحی بینی با کامپیوتر دکتر عامری متخصص گوشی و حلق دکتر عامری جراح زیبایی بینی اصلاح مشکلات بینی اصلاح انحراف بینی
اکنون دکتر محمد حسن عامری با نزدیک به 19 سال سابقه و بیش از 6000 عمل موفق بطور خاص در جراحی بینی، از پزشکان نامی ایرانی در این حوزه بشمار میروند که در مجامع معتبر داخلی و بین المللی نیز عضویت دارند.
راه های ارتباطی با دکتر عامری:
آدرس: تهران، چهارراه پاسداران، خیابان دولت، حدفاصل اختیاریه و دیباجی، ساختمان پزشکان 450 غربی
تلفن های تماس:
 22583291 – 22594585
ساعات کاری: همه روزه به غیر از پنجشنبه و ایام تعطیل از ساعت 5 تا 8 بعدازظهر
اینستاگرام: drameri
تلگرام:  drameri_com@
برای کسب اطلاعات جامع تر از تجارب و سوابق دکتر محمد حسن عامری به سایت ایشان مراجعه فرمایید.
ارسال شده در 12 تیر 1396 توسط کاربر دکتر سلام 1 با موضوع رپرتاژ
سیب سرخ

پیشنهاد سردبیر

 • مزیت استفاده از شیر مادر
 • موفقیت دانشمندان در درمان ناشنوایی مادرزادی
 • پپ گواردیولا در ارتباط با دویدن چه می گوید
 • بدن ما به چه میزان ویتامین‌ و مواد معدنی نیاز دارد؟
 • آیا نقش جنسیتی می تواند توجبه گر افسردگی باشد؟
 • چگونه کمبود ویتامین B12 بر روی بدن تاثیر می گذارد؟
 • قوانین همیشگی برای کاهش وزن
 • فواید دهان شویه را بهتر بشناسیم
 • محبوبترین ها

 • شرایط و ویژگی هایی یک دندانپزشک تایید شده
 • ترس از دندانپزشکی از علت تا درمان
 • آسیب به سلامت دهان و دندان با برخی خوردنی ها
 • به سلامت دندان هایتان بیشتر اهمیت دهید
 • نشانه های بیماریهای بدن در دندان
 • رابطه تنگاتنگ میان بیماری های دهان و دندان و بیماری قلبی
 • برای قبل از خواب این دانسته های دندانپزشکی را بخوانید
 • کراس بایت چیست؟ انواع تا درمان
 • رپورتاژ

 • جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس و لیزر
 • اکو قلب جنین چیست ؟
 • مرکز تصویر برداری مهر ایرانیان
 • ورزش و یوگا در بارداری و توصیه های مربوطه
 • اصلاح طرح لبخند و دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی دکترسلام

  درباره ی دکتر سلام

  مجله پزشکی دکتر سلام (hiDoctor.ir) در تاریخ دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد. در حال حاضر سایت دکتر سلام با بیش از ۱۰۰ پزشک و متخصص، مترجم، کارمند و کسانی که در رشته های مرتبط هستند در حال همکاری است.

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه ی دکتر سلام از آخرین مطالب و مقالات پزشکی و سلامتی با خبر شوید
  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است همکاری با ما پذیرش آگهی
  x