همه ما درمورد “گریم” شنیده ایم. سوال این است که آیا گریم می تواند شما را به یک نسخه جوانتر تبدیل کند؟ بله، با ابزار و راهنمایی های مناسب می تواند. حتی اگر شما یک مبتدی و بدون هیچ تخصص حرفه ای باشید ، چند چیز وجود دارد که با رعایت آنها، می توانید بدون تلاش چندسالی به عقب برگردید. امروز شروع کنید و با این چند توصیه آرایشی به همان اندازه جوان باشید که از درون احساس می کنید.

1- پودر زدن را حذف کنید.

ماهیت پودر این است که صورت ما را با یک لایه می پوشاند. اگر پوست شما چرب است، این می تواند عالی باشد، اما تولید چربی با افزایش سن کاهش می یابد. همانطور که سن ما بالاتر می رود، پوست صورت ما شروع می کند به تشکیل یک لایه خشک و خاکستری که ما را پیرتر
نشان می دهد. چیزی که ما واقعا میخواهیم، تابش جوانی است.
به جای پودر، از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید تا آرایش را در جای خود نگهداری کنید. قبل از استفاده از آرایش، لایه ای از مرطوب کننده استفاده کنید تا قبل از آرایش، پوست شما خشک و یا کم آب نباشد. بسیاری از خطوط ریز و ظریف می تواند با هیدراتاسیون اضافی
کاهش یا حذف شود. علاوه بر این، از فوندانت مایع با ذرات بازتابنده نور و کرم پودر برنز استفاده کنید.

2- مژه های پودری شفاف

خوب، پس شما در حال رفتن به سمت پودر هستید تا پیری پوست خود را بپوشانید. اما شما درضمن میخواهید مژه های ضخیم تری داشته باشید، پس کمی دست نگه دارید و از پودرتان اینجا استفاده کنید. می توانید قبل از استفاده از ریمل، از یک مقدار کم پودر استفاده کنید تا موهای مژه
خود را آماده ریمل زدن کنید. فقط پودر فشرده دارید؟ خیلی آسان میتوانید با یک برس تمیز ریمل مقداری از آن را استفاده کنید.

پودر را با برس ریمل بر روی مژه های خود استفاده کنید. دوبار ریمل را برروی مژه های خود استعمال کنید، برس را از روی ریشه مژه ها به سمت نوک حرکت دهید. از آنجا، به سمت داخل بینی حرکت کرده و ادامه دهید. از یک برس تمیز دیگر استفاده کنید تا پودر اضافی که ممکن است از
برس بریزد را پاک کنید.

3- پاک کننده آرایشی روغن بچه

از بین رفتن مژه و نازک شدن آنها، یکی دیگر از عوارض جانبی آن است که نشان می دهد کمی پیرتر شده اید. این کاملا طبیعی است، اما یک کار که می توانید انجام دهید این است که هر شب ردپای ریمل و همه آرایش ها را از چشمانتان پاک کنید. به همین منظور شما میخواهید به طور
مشروط مژه های خود را هم حفظ کنید. برای اطمینان از این که هرگز بهانه ای برای انجام ندادن این کار نداشته باشید، مقداری روغن بچه در کنار پاک کننده های چشم معمول خود داشته باشید.
این روغن به اندازه کافی برای بچه ها مناسب و ملایم است، درست است، اما شما هنوز هم نباید روغن را به طور مستقیم در چشم خود استعمال کنید. چند قطره از آن را بر روی یک پنبه بمالید. چشم خود را بسته، به آرامی پنبه را به عقب و جلو حرکت دهید. یک قطره دیگر را برای طرف دیگر بمالید و برای تمیز کردن هرلکه یا سیاهی، این کار را تکرار کنید. همه چیز مرتبه!

4- چسب مژه را با یک سنجاق سر کوچک اعمال کنید.

خوب، نتوانستید مژه های خود را حفظ کنید. خبر خوب این است که استفاده از مژه های مصنوعی راحت تر از آن است که شما فکر می کنید. ابتدا به دنبال یک سری از مژه های مصنوعی باشید که به نظر “طبیعی” می آید و مژه ها در آن خیلی انبوه نیستند. سومین قسمت نوار را ببرید؛ فقط
می توانید آن را به قسمت دو سوم بیرونی چشم خود بچسبانید.
بعد، انتهای برآمده یک سنجاق سر کوچک را برداشته و کمی چسب مژه به آن بزنید. با استفاده از سنجاق سر کوچک، به آرامی نوار مژه را چسب بزنید. پنج تا ده ثانیه صبر کنید و اجازه دهید تا کمی سفت شود.
حالا، با استفاده از موچین به دقت نوار مژه مصنوعی را درست به بالای خط مژه های خود بچسبانید. آن را به آرامی فشار دهید تا وقتی که همه چسب بر روی مژه های شما خشک شود.

5- مژه مصنوعی هنوز هم آسان ترین راه است.

آیا از اینکه هر روز صبح باید ریمل بزنید یا تلاش می کنید که شبها آرایش چشم خود را پاک کنید خسته شده اید؟ این کار برای زیبایی چشم های شما، وقت گیر است و اغلب به چشم های شما ظاهر “مصنوعی” یا “استعمال زیاد ریمل” می بخشد که مطالعات نشان داده است برای مردان
جذاب نیست.
تقویت کننده های مژه، آخرین اخاذی سازندگان برای ضربه زدن به صنعت زیبایی می باشد: محصولاتی برای اضافه کردن مژه های بلندتر، ریمل های مخصوص برای پرکردن مژه ها، مژه های تیره تر، و مکمل های تجویزی همه کاره که همه موارد فوق را بیان می کنند. گزینه های بسیاری وجود دارد که به طور فزاینده ای در حال رشد است و تعیین این که کدام یک از آنها بهتر کار می کند دشوار است.

6- رژ لب خود را بسازید.

همه ما با آنچه که داریم کار می کنیم. اگر شما از آن نوع افرادی هستید که همیشه درباره رنگ لب صحبت می کند و نمیخواهد یک میلیون رنگ مختلف را امتحان کند، رنگ مورد علاقه خود را تهیه کنید. از یک رژ گونه یا سایه ای در یک رنگ استفاده کنید که شما بیشتر آن را دوست دارید.
از یک موچین یا گیره موی سر استفاده کنید و مقداری از پودرها را از هم جدا کنید. بر روی یک سطح تمیز، آن را با یک مقداری موم لب تمیز و یا مقداری از ژله های چرب مخلوط کنید.

اگر رنگ آن به اندازه کافی پررنگ نباشد، رنگدانه بیشتری اضافه کنید. اگر رنگ آن بیش از حد زیاد باشد، موم بیشتری اضافه کنید. کنترل کامل!

7- مرطوب کننده رنگی خود ساخته

فقط به این دلیل که شما در حال حاضر مسن تر شده اید، به این معنی نیست که شما نیاز به کرم پودر در چهره خود ندارید، هیچ چیز برای پنهان کردن وجود ندارد!

پوست تازه و حتی پوست مرطوب، پوستی جوان تر به نظر می آید. یک مرطوب کننده مورد علاقه خود را بگیرید و با کرم پودر خود مخلوط کنید. این زیبایی “آرایش” بدون آرایش است.
شما می توانید نسبت میزان پوشش مورد نظر خود را برای هر روز مشخص تنظیم کنید. این همچنین یک راه حل مناسب برای زمستان است، زمانی که پوشش کرم پودر شما ممکن است کمی تیره تر باشد. درمورد آن باید گفت، فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب خود را در زیر این پوشش استفاده کنید، مهم نیست که چقدر کم آرایش دارید.