245

یک برنامه کاری فشرده می تواند باعث افسردگی خانم ها شود. اما آیا می شود با وجود اینهمه مشغله در عرض پنج دقیقه آرایش کرد؟”مانیشا چوپرا” (متخصص آرایش و زیبایی)، چند نکته درباره آرایش کردن

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

در عرض پنج دقیقه به ما می گوید:زمانی که به دلیل کم خوابی چشم ها پف کرده اند، یا سیاهی های دور چشم بیشتر از همیشه خودشان را نشان می دهند، فقط کافیست از یک کانسیلر استفاده کنید. به جای اینکه کانسیلر را به صورت نقطه ای زیر چشم بزنید، این بار آن را به شکل مثلث زیر چشم بکشید. بعد از اینکه به آرامی آن را محو کردید، کمی پنکیک روی آن زده و ببینید که چگونه کل صورت شما زنده می شود!باید بدانید که بعد از چند ساعت، رژلب شروع به محو شدن کرده و طراوت اولیه اش را از دست می دهد، و البته هیچ کس نیست که در بین اینهمه مشغله فرصت تجدید آن را داشته باشد. پس وقتی رژلب زدید به آرامی یک دستمال کاغذی روی لبها گذاشته و کمی پنکیک روی دستمال بزنید. این کار باعث می شود رژ لب ماندگاری بیشتری داشته باشد.آیا دلتان می خواهد چشم های زیبا و خیره کننده ای داشته باشید؟ یک روش خیلی عالی برای انجام این کار وجود دارد. یک خط چشم برداشته و یک خط در گوشه بیرونی پلکتان بکشید و بعد آن را به سمت داخل چشم ادامه دهید.شاید کشیدن یک خط چشم گربه ای خیلی سخت و وقت گیر به نظر برسد، اما واقعا اینطور نیست. همه ی چیزی که نیاز دارید، مقداری زمان و کمی نوار چسب است. یک تکه نوار چسب برداشته و به گوشه چشم بزنید (طوری که همراستای پلک پایین بوده و به سمت ابرو تمایل داشته باشد). حالا با یک خط چشم یک خط ضخیم در قسمت خارجی پلک بکشید، طوری که در لبه نوار کشیده شود. مماس شدن این خط با نوار چسب باعث ضخیم شدن آن می شود، حالا از انتهای خطی که کشیده اید یک خط دیگر به سمت داخل چشم بکشید(به شکل یک مثلث باریک) و آن را روی کل پلک ادامه دهید.استفاده از یک مداد چشم سفید می تواند شگفت انگیز باشد. همچنین استفاده از این مداد یکی از تکنیک های زیبایی برای کوچکتر نشان دادن چشم ها یا پنهان کردن افتادگی پلک است. از این مداد چشم می توانید در گوشه داخلی چشم استفاده کنید.

این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی دکتر سلام تهیه شده است. استفاده از آن فقط با ذکر منبع دکتر سلام(hiDoctor.ir) مجاز می باشد.