81LfXsDHiPL._SX450_
این ماسک برای خواب تعبیه شده و بسیار مفید و پرارزش است و مختص مسافرت تنظیم شده و بسیار هوشمند است

گفتنی است‌، این ماسک به نام Nearoon  بر امواج مغزی فرد مسافر، حرکات چشم و سطح اکسیژن بدن فرد را کنترل می‌کند و دارای برنامه‌ای است که مطابق با ساعت منطقه زمانی مقصد فرد را از خواب بیدار می‌کند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، بدین ترتیب فرد حتی قبل از سفر دارای تنظیم ساعت درونی بدن مطابق با مقصد سفر خود است.
در حقیقت این ماسک با تحریک سنسورهای چشم فرد آن را مطابق با تابش نور مقصد سفر تحریک کرده سبب تنظیم مجدد ساعت درونی بدن مطابق با مقصد سفر حتی قبل از مسافرت می‌شود.
این ماسک می‌تواند مشکل شایع برهم خوردن ساعت خواب و بیداری در سفرهای هوایی و عوارض ناشی از آن از جمله گیجی، بی خوابی، سرگیجه، کاهش سطح تمرکز و هوشیاری و همچنین حالت تهوع را برطرف کند.
این ماسک اطلاعات دریافتی خود را از طریق فناوری بلو‌توث به گوشی تلفن همراه هوشمند فرد کاربر می‌فرستد و از آن طریق فرد می‌تواند اطلاعات دقیقی در خصوص چرخه خواب و بیداری خود بدست آورد.
پس از ارسال داده‌ها به گوشی و تجزیه تحلیل اطلاعات ماسک در مناسب‌ترین زمان با ارسال تابش نور مانند نور خورشید اقدام به بیدار کردن فرد کاربر می‌کند.
این ماسک خواب قابل شستشو است و با قیمت 299 دلار در بازارهای جهانی به فروش می رسد. طراحی این ماسک توسط محققان ورشوی کشور لهستان صورت گرفته است.
نکته منحصر بود در خصوص این ماسک تغییر در هورمون ملاتونین است که در مغز ترشح می‌شود و مسئول تنظیم چرخه خواب و بیداری است.
با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت