ss_PA0505OTWEL01

مصرف پاستیل می تواند چه خطراتی برای دندان های کودکان به دنبال داشته باشد به والدین پیشنهاد می کنیم این مطلب را کامل بخوانند!

این محصولات به دلیل دارا بودن برخی انواع داروها به شدت مضر بوده و سلامت کودکان را تهدید می‌کند.

این مساله بیش از هر چیزی والدین را خطاب قرار می‌دهد که هشداری جدی برای تهدیدات بازارهای زیر زمینی وجود دارد محصولات لاستیک مانند یا آب‌نبات ژله‌ای که دارای عطر و بوی توت فرنگی بوده و در طعم های مختلف چون شکلات در دسترس می‌باشد. باید گفت:که این محصولات گونه دیگری از سنگ مت می‌باشد که نوعی مت آمفتامین است با این حال صرف نظر از عطر و بو و جذاب دیده شدن، آنها گریتالی به همراه توت فرنگی هستند که می‌تواندمنجر به مرگ شود.

گفتنی است، سنگ مت( کریستال مت) یکی از داروهای تولید شده است که در کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا به تدریج محبوب‌ گشته‌اند. در پی ‌آن تعداد مصرف کنندگان و معتادان به این گسترش یافته است.

این پودر، سنگ های کوچک(که یخ نیز نامیده می‌شوند) ممکن است در اشکال مختلف چون خوراکی، سیگار کشیدن و یا حتی به صورت تزریق داخل ورید و استفاده از سرنگ مصرف گردد.

طرز عمل این داروها بسیار راحت و سریع بوده به طوری که پس از مصرف سریعا به سمت سلول‌های ذهن حرکت کرده و این امر منجر به وابستگی فیزیکی و روانی می‌شود.

پس مطمئن باشید که فرزندان شما به طور مداوم این داروی وحشتناک رادر غالب آب نبات مصرف می‌کنند که برای سلامتی وزندگی آنها خطر جدی تلقی می‌گردد.

نکته دیگر در مورد پاستیل ها پوسیدگی دندان است که ژلاتین های آن خاصیت چسبندگی دارد و از آنجا که کودکان معمولا کمتر به بهداشت دهان و دندان اهمیت می‌دهند،‌با مصرف این خوراکی‌ها دچار پوسیدگی دندان می‌شوند.