food2

اکنون فصل بادمجان های خوب است ما نیز برایتان خوراک متفاوتی از بادمجان آموزش می دهیم

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

مواد لازم:

بادمجان 3 عدد

گوشت خرد شده نیم کیلو

گوجه فرنگی 2 عدد

قارچ 1 بسته

فلفل قرمز  1عدد

فلفل سبز 1عدد

رب فلفلی 1 قاشق

روغن زیتون- نمک- فلفل سیاه-آب

سیب زمینی 4

کره 2 قاشق

شیر 1 لیوان

نمک

food1

طرز تهیه :

در قابلمه روغن زیتون ریخته  و گوشت خرد شده را ریخته تا تفت داده شود. پیاز را خرد می کنیم  وقتی گوشت آب داد سپس آبش را کشید پیاز را می ریزیم  و به هم زدن ادامه می دهیم قارچ را هم خرد کرده به تفت دادن ادامه می دهیم وقتی آبش را کشید رب را می ریزیم و به هم زدن ادامه می دهیم . فلفل قرمز و سبز را مکعبی خرد کرده و  می ریزیم  گوجه فرنگی ها را پوست کنده و مکعبی خرد می کنیم.
آب جوش را ریخته  در ب قابلمه را گذاشته و در حرارت کم می پزیم در آخر پخت نمک و فلفل را می ریزیم حرارت را خاموش کرده . برای درست کردن پوره سیب زمینی ها را پخته و  رنده می کنیم  کره و نمک را ریخته  در حرارت می گذاریم  شیر را ریخته و می پزیم  بادمجانها را به قطر دو انگشت برش می دهیم  در تابه روغن مایع ریخته  و بادمجان ها را تفت می دهیم در حوله کاغذی  قرار داده تا روغن اضافی آن برود. بادمجانها را در ظرف پیرکس چیده  مواد گوشتی را روی بادمجانها ریخته  بقیه سس که در قابلمهمانده روی مواد گوشتی ریخته در فر 180 درجه از قبل گرم شده  بمدت 15 دقیقع قرار داده  سپس از فر در آوردع ور ویش پوره سیب زمیتی می دهیم دوباره در فر قرار می کدهیم 5-10 دقیقع بعد سرو می کنیم
این مطلب توسط تیم مترجمین مجله پزشکی دکتر سلام تهیه شده است. استفاده از آن فقط با ذکر منبع دکتر سلام(hiDoctor.ir) مجاز می باشد.