images.jpg8633

انجام دادن این کارها و تکرار آنان موجب سردشدن روابط شما با همسرتان خواهد شد!

برخی رفتارهای زنانه و مردانه وجود دارد که بدون این که متوجه شوید باعث می شود همسرتان نسبت به تکرار رابطه جنسی سرد شود. در هفته قبل مفصل در مورد این که کدام رفتارهای مردانه باعث می شود زن ها از رابطه جنسی بیزار شوند صحبت کردیم.
اگر شما هم جزو آن دسته از زنان هستید که فکر می کنند در رابطه زناشویی شور و اشتیاق زن لازم نیست و می تواند یک مفعول کامل باشد، اما همسرش لذت ببرد، در نگاهتان خیلی سریع تجدیدنظر کنید. درست است که مدیریت و طول مدت رابطه جنسی بیشتر به عهده مرد است، اما این همسر اوست که با تحریک شوهر، اشتیاق و داشتن خلاقیت در رابطه، کاری می کند که مردی به رابطه جنسی علاقه مند یا از آن بیزار شود. زنی که هیچ وقت برای این رابطه پیشقدم نمی شود، در حقیقت به همسرش این موضوع را القا می کند که شریک جنسی خوبی نیست و احتمالا ایرادی در برقراری رابطه دارد که همسرش برای با او بودن پیشقدم نمی شود. همان طور که برای زنان جذاب است که شوهرشان به سمت آنها بیاید، برای مردان هم جذاب بلکه حیاتی است که احساس کنند همسرشان خواهان این رابطه است.

نرسیدن به بدن و زیبایی

برخی زنان فکر می کنند زیبا بودن فقط برای آن زمانی است که قرار است کسی را برای ازدواج به خود جلب کنند یا زمانی که تازه ازدواج کرده اند. صمیمیت بهانه دم دستی است برای آنها که دیگر مانند روزهای نخست به خودشان نرسند و به زیبایی، تناسب اندام، رفع موهای زائد، خوشبویی بدن و دهان و چیزهایی از این قبیل دقت نکنند. در حالی که هرقدر هم که زن و شوهر با هم صمیمی باشند، هنگام رابطه جنسی باید به ایجاد جذابیت فکر کنند. پوشیدن لباس خواب های زیبا فقط برای ماه عسل نیست. این کار باید در طول زندگی زناشویی ادامه داشته باشد.

طرح دعوا در اتاق خواب

شنیده اید که می گویند: هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد؟ حال به نظر شما وقتی مردی برای معاشقه آماده می شود، درست است که بگویید مادرت امروز زنگ زد و فلان حرف را گفت؟ یا این که بعد از یک رابطه جنسی گرم و زیبا، خواسته های مالی را مطرح کرد؟ این بزرگ ترین اشتباه یک زن است که بخواهد این قدر آشکار از ابزار رابطه جنسی برای رسیدن به اهدافش استفاده کند. اگر قرار است چنین کاری هم انجام دهد باید چراغ خاموش باشد نه به صورتی که شوهرش احساس کند او باج می گیرد و رابطه ای که سمبل عشق بین همسران است، تبدیل شود به یک تجارت.

ناراضی بودن از ظاهر

می گویند زنانی که اعتماد به نفس بالاتری دارند، زیباتر هم هستند. این یعنی حس مثبتی را که به خودشان دارند به دیگران القا می کنند. حال زنی که از قیافه اش راضی نیست، از اندامش خجالت می کشد و حالت موهایش را دوست ندارد، نمی تواند در رابطه جنسی راحت باشد و بسیاری از حرکات را انجام دهد. چنین زنی در عشوه گری و تحریک همسر به خاطر خجالتی که می کشد ناتوان است. یک زن باید بدن و ظاهر خود را دوست داشته باشد تا بتواند شریک جنسی خوبی شود. همان قدر که صفت حیا برای زن در برابر مردان لازم است در برخی موقع خاص ضرر دارد.

ناتوانی در طنازی

رابطه جنسی باید با خنده و طنازی همراه باشد؛ زنانی که خیلی جدی بوده و مدام در حال امر و نهی هستند و حتی در رختخواب هم مانند یک رئیس رفتار می کنند و مدام تذکر می دهند این کار را بکن و آن کار را نکن، به مرور شوهرشان را خسته خواهند کرد. گاهی رفتارهای کودکانه و شیطنت های زنانه می تواند به یک مرد بی نهایت لذت ببخشد.

چاردیواری ضمیمه روزنامه جام جم