five_tips_for_cancer_prevention

این ماده خوراکی و بسیار ساده و ارزان می تواند شما را از مبتلاشدن به انواع سرطان ها مصون نگه دارد و محافظ سلامتی شما شود بهتر است آن را در وعده های غذایی تان بگنجانید و سلامتی تان را تضمین کنید!

رژیم شوک نوروزی !

فرصت استثنایی کاهش وزن برای نوروز تنظیم رژیم اختصاصی با توجه به علایق غذایی و مزاح شما لاغری تضمینی و اصولی برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید

یک متخصص تغذیه کلم را مهم ترین سبزی ضد سرطان معرفی کرد و گفت: کلم منبع سرشار کلسیم بوده و خواص درمانی زیادی دارد.
نسرین امیدوار اظهار داشت: خانواده کلم مهم ترین سبزی های ضد سرطان محسوب شده و منبع سرشار از کلسیم است. البته کلسیم موجود در کلم به اندازه شیر و ماست نیست ولی به دلیل وجود فیبر در این سبزی مصرف آن جهت حفظ سلامت بدن توصیه می شود.
وی افزود: افرادی که دچار نفخ شکم هستند برای مصرف انواع کلم باید آن را به مدت 5 تا 6 دقیقه بخارپز کنند، با انجام این اقدام مصرف کلم نیز سبب نفخ شکم نخواهد شد.
این متخصص تغذیه مصرف هویج و خیار را به عنوان دو منبع غذایی غنی از ویتامین معرفی کرد و گفت: این دو میوه جهت حفظ سلامت کودکان و مصرف آن به عنوان میان وعده توصیه می شود.
امیدوار با اشاره به اینکه گوجه فرنگی گیلاسی غنی از ویتامین است اظهار داشت: متأسفانه در برخی از مواقع این گوجه فرنگی ها به دلیل اینکه گلخانه ای تهیه می شوند ممکن است دارای سموم و آلاینده ها باشند. بنابر این مصرف انواع میوه و سبزیجات به صورت ارگانیک توصیه می شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: بهتر است هر میوه را در فصل خودش خریداری کرده و از مصرف این میوه ها پرهیز کنیم چرا که فروش میوه های غیرفصل به صورتی بوده که این میوه ها یا گلخانه ای اند و یا در شرایط غیرعادی نسبت به رشد آن اقدام شده است.

فارس