4-

ماهی از جمله غذای خشمزه ای می باشد که همه آن را دوست دارند اما خوشمزه بودن آن به کنار شما می توانید با خوردن ماهی از خیلی از بیماری ها جلوگیری کنید به عنوان مثال شما با مصرف ماهی می توانید از سرطان پروستات جلوگیری کنید و کاری کنید که هیچگاه به بیماری سرطان پروستات که چندان خوشآیند نیست دچار نشوید.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

***

ماهی تن به سبب سرشار بودن از انواع ویتامین و امگا3 از بروز بیماری های خطرناکی چون سرطان پروستات در افراد جلوگیری می کند.به سیمای سلامت به نقل از پانا، ماهی تن در پیشگیری و کنترل بیماری های مزمن نقش مهمی داشته و مصرف آن مانع از بروز سرطان به خصوص سرطان پروستات می شود.براساس مطالعات محققان ، ماهی تن یکی از ماهی هایی است
***
که غنی از اسیدهای چرب امگا 3 بوده و برای رشد مغز و سیتسم عصبی و شبکیه چشم بسیار مفید است و بهتر است افراد کنسرو ماهی که از ماهی تن تهیه شده باشد را مصرف نمایند چرا که منبع بسیار خوبی از نظر تغذیه ای بوده و غنی از پروتئین بوده که برای دوران رشد بسیار مفید است این نوع ماهی فاقد اسیدهای چرب اشباع شده است و در مقابل سرشار از اسیدهای چرب امگا3 است که بر مصرف آن تاکید می کنیم.
***
این نوع ماهی علاوه بر پروتئین و چربی، حاوی مواد معدنی، کلسیم، آهن و روی بوده و سرشار از ویتامین های گروه B از جمله B6 بوده و ویتامین A و ویتامین D که در منابع غذایی کمتر یافت می شود در این ماهی به میزان بالایی وجود دارد و برای افراد عادی تاکید می شود که هفته ای 1 تا 2 بار در هفته انواع ماهی و از جمله ماهی تن را مصرف کنند.
منبع: کرمانی