mokamel-supplusmeds-capsules

 

در سراسر دنیا بسیاری از افراد همزمان با رژیم غذایی عادی و وعده های غذایی روزانه خود از مکمل های غذایی نیز استفاده می کنند. برای بسیاری افراد مصرف مکمل ها به توصیه پزشکان بسیار ضروری است. مکمل های غذایی بخشی از مواد غذایی فشرده هستند که تغذیه روزانه ما را کامل می کنند.

 

کپسول ساپلاس مدز مکمل غذایی برای پوست، مو و ناخن

 

به طور کلی مکمل های غذایی شامل کربوهیدرات ها، پروتئین ها، چربی ها، املاح، مواد معدنی و ویتامین ها هستند. تفاوت اصلی مکمل های غذایی با مواد غذایی در این است که این مکمل ها معمولا خالص تر، قابل جذب تر و بدون مواد غیر موثر و غیر زائد هستند. مکمل ها وقتی به کمک فرد می آیند که مواد غذایی نتواند کامل کننده نیازهای سلولی انسان به ویتامین ها یا املاح معدنی باشد و به این ترتیب کمبود این مواد باعث بروز مشکلاتی در عملکرد قسمت های مختلف بدن شود.

بدن انسان روزانه میلیون ها سلول جدید تولید می کند و برای جایگزینی سلول های جدید با سلول های مرده، نیاز به دریافت ویتامین ها و مواد معدنی دارد. ویتامین ها همچنین سبب تسهیل سوخت و ساز بدن می شوند و رشد و نمو و ترمیم سلول های بدن را میسر می سازند. برخی از ویتامین ها سبب جذب مواد غذایی در روده می شوند و بعضی نیز به عنوان کاتالیزور عمل می کنند.

کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن سبب بروز مشکلاتی می گردد؛ به عنوان مثال کمبود ویتامین های گروه B و آهن در بدن سبب بروز برخی بیماری های پوستی و ریزش مو می شود و یا ویتامین های C و A از خشکی و ایجاد چین و چروک در پوست جلوگیری می کنند.

مکمل ساپلاس مدز حاصل دانش و تجربه ی 20 ساله پزشکان و پژوهشگران متخصص اروپایی و ایرانی است. این مکمل با فرمولاسیون نوین، تامین کننده تمامی عناصر حیاتی و کمیاب مورد نیاز پوست، مو و ناخن می باشد. استفاده از ریز مغذی های ضروری مانند بیوتین و روی در کنار آنتی اکسیدان های مهمی مانند ویتامین E و C در فرمولاسیون مکمل ساپلاس مدز حفظ سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن را تضمین می نماید. آنتی اکسیدان های به کار رفته در فرمولاسیون این محصول بدن را در برابر رادیکال های آزاد محافظت می نماید، در نتیجه فرآیندهای موثر در روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد. وجود ویتامین A، روی، منگنز، سیلیکون و کوفاکتورهای کراتین و کلاژن در این مکمل باعث تقویت و حفظ قابلیت ارتجاعی پوست می شود.

 

ویتامین های موجود در ساپلاس مدز و خواص آنها:

این کپسول حاوی ویتامین های مفید برای پیشگیری از سفید شدن مو و همچنین ریزش آن ها است. ویتامین هایی مانند B5 و B12 و ماده معدنی روی از سفید شدن زودرس موها پیشگیری می کند و فولیک اسید موجود در این کپسول علاوه بر جلوگیری از ریزش مو ها به رشد مجدد و استحکام آن ها کمک می کند.

ویتامین های A، E،  C و برخی ویتامین های گروه B مانند B12 و B9 به حفظ سلامت و شادابی پوست کمک می کنند و از ایجاد چین و چروک بر روی پوست نیز جلوگیری می کنند. همچنین این ویتامین ها اثرات منفی رادیکال های آزاد را خنثی می کنند.

با مصرف این کپسول ویتامین های لازم برای رشد و استحکام ناخن ها نیز تامین می گردد. ویتامین هایی چون D3، B7، B9 و B6 که از ویتامین های لازم جهت رشد ناخن ها و پیشگیری از شکستن آن ها هستند همگی در این کپسول موجود می باشند.

آدرس سایت: supplusmeds.ir

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @supplusmeds