Fennel-Seeds-2
این ماده خوراکی گیاهی برای بانوان بسیار مفید و پرفایده است و می تواند بسیاری از مشکلات زنانه در آنان را کاهش دهد و موجب کاهش درد آن ها  در زمان قاعدگی و تنظیم هورمون های آنان شود توصیه می کنیم از آن بیشتر استفاده کنید!

دکتر حسن اکبری محقق طب سنتی درباره رازیانه بیان کرد: این داروی گیاهی وظیفه تنظیم تغییرات هورمونی بانوان را بر عهده دارد به صورتی که موجب پیشگیری از تحلیل مخاط رحم و پیری زودرس و شادابی روحی و روانی خانم‌ها می‌شود.
وی افزود: یکی از مشکلات شایع خانم‌ها و خانواده‌ها امروزه مشکل ناباروری است اما می‌توان با مصرف رازیانه بسیاری از‌ این نوع مشکلات را حل کرد. همچنین در صورت بروز مشکلات ‌هایپرمنوره(طولانی‌شدن روزهای تغییرات هورمونی) توصیه می‌شود ‌در کنار رازیانه داروی گیاهی پنج انگشت را مصرف کنند.
دکتر اکبری در خصوص مصرف رازیانه برای بانوان شیرده گفت: خانم‌های شیرده با مصرف رازیانه می‌توانند میزان شیردهی خود را به نحو قابل مشاهده‌ای افزایش دهند و نیاز به مصرف شیر خشک در خانم‌هایی که کمبود ترشح شیر دارند برطرف می‌شود و از این طریق به سلامت کودک خود و اقتصاد خانواده کمک می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: استفاده رازیانه بصورت دم‌نوش مفیدتر و هزینه استفاده را نسبت به عرقیات آن 10 برابر کاهش می‌دهد و ایجاد تعادل هورمونی مناسب از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند.
همچنین باید توجه شود که استفاده صحیح در میزان مناسب عارضه‌ای برای بدن در مصرف طولانی مدت ایجاد نمی‌کند.
با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت