images.jpg85
برخی سخنان و شایعات نادرست درباره ارگاسم در زنان وجود دارد که خود آن ها نیز باورکرده اند و به آن اعتقاد دارند در صورتی که نمی دانند اشتباه فکر می کنند و در این زمینه به برخی مواد خوراکی مهم اشاره می کنیم

 یکی از تصورات غلط درباره ارگاسم خانم‌ها که در بین مردان رایج است، این است که خانم‌ها می‌توانند به‌راحتی به ارگاسم برسند. متاسفانه این تصور غلط بر اساس فیلم‌های هالیوودی و پورنوگرافی‌هایی شکل گرفته است که اصلا واقعیت ندارند.

حقیقت این است که اغلب خانم‌ها به حدود ۲۰ دقیقه یا حتی بیشتر زمان نیاز دارند تا کاملا از نظر جنسی تحریک شوند و ارگاسم را تجربه کنند. به همین دلیل است که متخصصان بر اهمیت معاشقه قبل از رابطه جنسی تاکید می‌کنند و توصیه‌شان این است که حتما این نکته را جدی بگیرید.

درست است که خانم‌ها برخلاف مردان، به وقفه نیاز ندارند تا بتوانند دوباره ارگاسم شوند، اما مسئله این‌جاست که همیشه حتی تجربه یک ارگاسم برای خانم‌ها به‌آسانی به دست نمی‌آید، چه برسد به چندین ارگاسم! با این‌حال اگرچه بعضی از خانم‌ها می‌توانند چند ارگاسم نزدیک به هم را تجربه کنند، اما همه خانم‌ها نمی‌دانند که چطور باید این توانایی را کنترل و مهار کنند.