5

امروزه برخی از مشاغل مختلف جامعه به گونه ای است که باید حتما سرپا بایستند مانند نانوایی یا فروشندگی مغازه این گونه مشاغل باعث ایجاد واریس پا می شوند اما واریس به گونه ای زیبایی پا را میگرند و شکل زیبا و صاف آن را میگیرند پس بهتر است که اگر دچار واریس پا شده اید با این روش آن را بپوشانید.

***

* یکی از راه هایی که می تواند به از بین رفتن وپنهان شدن این رگ ها کمک کند استفاده از سرکه ی سیب است.  چرا که سرکه ی سیب موجب کاهش تورم رگ ها می شود. می توانید سرکه ی سیب را روی واریس های خود به مدت ۲۰ دقیقه بمالید .* یکی دیگر از موادی که به پنهان شدن واریس ها کمک می کند عنبر سائل است شما می توانید مقداری عنبر سائل را در آب حل کنید و به پا های خود بمالید .* همچنین ماساژ دادن نیز یکی از مهمترین عوامل برای کاهش تورم است ماساژ با روغن زیتون و روغن بادام نیز توصیه می شود.* فلفل نیز چون که دارای مقدار زیادی ویتامین C است می تواند درکاهش تورم کمک کند

***

* همچنین استفاده از ماست همراه با سیر تازه نیز به پنهان کردن واریس ها کمک می کند .* همچنین برای پنهان کردن واریس از مصرف داروهای هورمونی و همچنین آسپیرین خودداری کنید . همچنین اگر اضافه وزن دارید بایدسعی کنید که خود را لاغر کنید چرا که چاقی یکی از دشمنان زیبایی پاهای شماست و موجب افزایش تورم پاهای شما می شود . همچنین می توانید با استفاده از لوسیون های پوشاننده ، رگ های واریسی خود را بپوشانید سعی کنید لوسیونی را که انتخاب می کنید ضد آب باشد تا مدت طولانی تری روی پوستتان باقی بماند .

منبع: آرایشیک