4

نمی دانم برای شما پیش آمده یا خیر در هنگام لاغری یک سری مشکلات پیش می آید که ما باید از آن دوری کنیم زیرا این مشکلات دشمنان لاغری ما حساب می آیند.شما سعی کنید در هنگان رژیم گرفتن یک سری نکات را رعایت فرمایید تا با دشمنان لاغری نیز مواجه نوشید پس با ما همراه باشید.

مهمترین دشمنان لاغری کدامند؟

یکی از مهمترین دشمنان لاغری شما قند است . جالب است بدانید این دشمن بزرگ لاغری در بیش تر خوراکی ها و غذا ها وجود دارد از طرفی مواد قندی همانند موادی مثل نیکوتین وکافئین به شدت اعتیاد آور است اما شما می توانید با انجام کار هایی ساده با این دشمن به راحتی مبارزه کنید، اولین قدم برای مبارزه با قند داشتن برنامه ای منظم برای مصرف آن است.

***

خوردن سه وعده ی غذایی و دو میان وعده ی ساده از طرف پزشکان توصیه می شود. همچنین سعی کنید فقط در صبحانه از مواد قندی استفاده کنید و در طول روز از مصرف مواد دارای قند و کربوهیدارات بپرهیزید همچنین سعی کنید بیش تراز سبزیجات و پروتئین های گیاهی استفاده کنید واز مصرف نوشابه وکیک و شکلات های شیرین بپرهیزید .همچنین می توانید از قرص های مولتی ویتامین نیز استفاده کنید از طرفی نوشیدن آب نیز به سوختن قند کمک شایانی می کند.

***

همچنین مصرف میوه هایی مثل زرد آلو وگیلاس و انبه نیز بسیار توصیه می شود زیرا میل شما را به قند و خوراکی های شیرین کم می کند.از طرفی استفاده از سرکه نیز در سوزاندن قند نقش موئثری دارد وهمچنین مصرف سبزیجات خام نیز از طرف پزشکان توصیه می شود .مصرف سالاد قبل ازغذا نیز واجب است .از مصرف غذاهای سرخ کردنی نیز جدا بپرهیزید .استفاده از کلسیم نیز به لاغری شما کمک شایانی می کند .لوبیا سبز وکلم را نیزفراموش نکنید چرا که قاتل چربی ها هستند .

منبع: آرایشیک