best-holiday-drinks-for-the-season1

همانطوریکه میدانیم بدن ما نیاز روزانه به H2O دارد و همین H2O آب است که باید روزانه به بدن برسد و همانطوریکه قبلا در روزنامه ها و اخبار و بسیاری از سایتهای اینترنتی گفته اند انسان باید هرروز 8 لیوان آب بخورد نه کمتر و نه بیشتر البته این نیاز با فصلها تغییر میکنند ممکن است در تابستان انسان زیاد آب بنوشد در این بخش میخواهیم برای شما درباره  آب و ارتباط آن با زیبایی پوست مطالب کاملی را از زبان پزشک متخصص زیبایی به اسم کریگ ششیدو مطالبی را بیان کنیم

 

مزایای نوشیدن آب

ششیدو توضیح می‌دهد که: من همیشه پوستی مشابه اسفنج آشپزخانه های شما داشتم! اگر شما به اسفنج آشپزخانه تان زمانی که خشک است نگاه کنید، کاملا منقبض، چروک و سفت است و به سختی خم می‌شود. اما اگر همان اسفنج را زیر شیر آب بگیرید، ناگهان منبسط و نرم می‌شود. و مشابه اسفنج، پوست شما هم به همان رطوبت احتیاج دارد تا بتواند فراخ و شاداب گردد.

اگر پوستتان را با کافئین، الکل، یا حتی کم نوشیدن آب دچار کم آبی کنید، پوستتان نیز همانند آن اسفنج در سینک منقبض خواهد شد. بنابراین زمانی که آب می‌نوشید، عملا سطح بالاتری از پتانسیل رطوبت را برای پوستتان ایجاد خواهید کرد.

پتانسیل رطوبت پوست مستقیما به منافذ پوست ارتباط دارد. زمانی که پوست دچار کم آبی است، منافذ پوست سفت و سخت ترند، دقیقا مانند منافذ یک اسفنج.اما پوست هیدراته، منافذ نرم تری خواهد داشت، که قابل ارتجاع و ترشح چربی های طبیعی است.

منافذ پوستی که دچار کم آبی باشد، انعطاف پذیر نخواهد بود، و شانس ایجاد جوش، آکنه و حتی دانه‌های سرسیاه در آن بیشتر خواهد شد. بنابراین هر چه منافذ پوست شما انعطاف بیشتری داشته باشند، راحت‌تر خواهد توانست چیزهایی که باید از خود بیرون کند را منتشر کند.

زمانی که این چنین شود، دقیقا همانی اتفاق خواهد افتاد که انتظارش را دارید. پوستی صاف و سالم با منافذی جمع و جور تر پیدا خواهید کرد.

منبع-http://www.guinness.ir