1363950119577,0

با در پیش گرفتن برخی از ساده ترین ترفندها و روش های مفید می توانید شادی را تجربه کنید و از زندگی شادتان لذت ببرید همواره دنبال آن باشید تا بدستش بیاورید و به خوشحال بودنتان بیافزایید

شادی واقعی، چیزی نیست که فقط گاهی اوقات از آن برخوردار باشید، یا چیزی نیست که فقط در تعطیلات یا آخر هفته‌ها تجربه‌اش کنید. شادی واقعی چیزی است که همه ما می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم، اما راه اشتباهی را برای رسیدن به آن انتخاب می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید در زندگی‌تان شاد باشید، باید با راه‌هایی آشنا شوید که شادی را دوباره به شما یاد می‌دهند.
اولین نکته مهم این است که صبح‌هایتان را تغییر دهید! در واقع، انسان‌ها هرطور که صبح را شروع کنند، باقی روز و زندگی‌شان را هم با توجه به همان شروع، ادامه می‌دهند. به‌جای این‌که صبح‌ها دکمه Snooze موبایل را بزنید و چرت بزنید، از زمانی که صبح‌ها دارید استفاده کنید تا کار مثبتی برای خودتان یا برای سلامتی بدن‌تان انجام دهید.
نکته دیگر این است که همیشه به‌دنبال معانی و مفاهیم مثبت و انرژی‌بخش باشید. در واقع، شادترین افراد، کسانی هستند که در تمام زمینه‌های زندگی به‌دنبال زیبایی، شادی، ماجراجویی و شگفت‌زدگی و معنای انرژی‌بخش زندگی می‌روند.
سومین نکته این است که برای شاد شدن خودتان تلاش و مشارکت داشته باشید و نسبت به آن، مسئولیت‌پذیری را احساس کنید. پس با تمام نیرو به‌دنبال شادی بروید و کاری کنید که واقعا اتفاق بیافتد، نه این‌که همیشه منتظر رسیدن شادی باشید! این کار، یکی از رموز اصلی شادی پایدار و همیشگی است.