Proactive-Anti-Aging-Skin-Care

افراد زیادی هستند که  خیلی  به پوست خود اهمیت میدهند  زیرا داشتن چهره سالم و پوست یس عیب در زیبایی شما بسیار تاثیر دارد . روشها و شیوه های زیادی برای نگهداری پوست کمک کننده هستند که بسیاری مراقبت روزانه و بسیاری مراقبت شبانه  نیاز دارد که این مراقبتها خیلی باهم فرق دارند و یکی  را نمی توان جایگزین دیگری کرد

همه ما می دانیم که مراقبت از پوست، امری بسیار مهم است زیرا با داشتن پوستی بی عیب و نقص، چندین سال جوانتر از سن واقعی خود به نظر خواهیم رسید و چهره ای جذاب تر و زیباتر خواهیم داشت.

تکنیک های بسیاری برای مراقبت از پوست وجود دارد که هر کدام از آنها زمان خاص خود را نیز داراست. به عنوان مثال، برخی از نکات مراقبت از پوست، مخصوص روز هستند که بسیار متفاوت از مراقبت های شبانه پوست می باشند.

بسیاری از افراد با نکات مراقبت از پوست  در روز آشنا هستند ولی از مراقبت های شبانه پوست آگاهی کافی ندارند. با مطالعه این مقاله، اطلاعات کلی و لازم در مورد نحوه مراقبت از پوست  در شب را کسب خواهید نمود:

1- پوست خود را با یک شستشو دهنده صورت مناسب، کاملا بشویید تا آن را از هرگونه آلودگی و مواد آرایشی پاک نمایید. از این امر کاملا مطمئن گردید که هیچگونه اثری از مواد آرایشی بر روی پوست شما نمانده است زیرا آن به شدت به پوست شما آسیب می رساند. به عنوان مثال، وجود مواد آرایشی بر روی پوست در تمام طول شب، باعث ایجاد جوش و بزرگ شدن منافذ پوست می گردد.

2- به منظور پاک نمودن کامل خط چشم، ریمل و یا سیاهی های بجا مانده از آنها در اطراف چشم، با کمک یک پد پنبه ای و مقداری مرطوب کننده، آنها را کاملا از دور چشم خود پاک نمایید.

3- پس از پاکسازی کامل صورت خود، از یک کرم شب عالی که مناسب نوع پوست شما است، استفاده کنید. کرم شب Olay، یک کرم فوق العاده برای پوست شما می باشد زیرا پوست شما را بهبود می بخشد و باعث می شود پوستی بی عیب و نقص داشته باشید.

4- چنانچه کرم شب در دسترس ندارید، می توانید از گلیسیرین و یا وازلین به عنوان کرم شب خود استفاده نمایید زیرا آنها دارای خاصیت ترمیم کنندگی پوست هستند و در تمام طول شب بطور مؤثری بر پوست مفید واقع شده و به سرعت آن را تغذیه می کنند.

5- پوست لب خود را نیز می توانید شب هنگام بهبود بخشید. فقط کافیست که مقداری گلبرگ گل رز را در شیر خیس کنید. سپس آنها را له کرده و به شکل خمیری در آورید. این خمیر را روی لب های خود قرار دهید. با انجام این کار، لب های شما نرم شده و به رنگ صورتی خوش رنگی در می آید.