پربازدیدترین و محبوب ترین سایت پزشکی و سلامت کشور

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستداران و هواداران همیشگی مجله پزشکی دکتر سلام

مفتخریم که مجله پزشکی دکتر سلام، جزء پربازدیدترین و محبوب ترین سایت های کشور قرار گرفته و هر روز به تعداد علاقه مندان به این سایت افزوده می شود . تیم مجله پزشکی دکتر سلام، همیشه کوشیده است تا جدیدترین مطالب، مقالات و اطلاعات مرتبط با پزشکی و سلامت را گردآورد و با آپدیت روزانه بیش از چهل بار، به اطلاعات شما بیفزاید. سایت دکتر سلام، در حال حاضر، جایگاه خود را در مردم کشور ایران، فارسی زبانان در کشورهای مختلف و حتی زبان های مختلف پیدا کرده و روزانه بیش از 30 هزار نفر مطالب این سایت را دنبال می کنند.  

از مطالب سایت های دکتر، بسیاری از سایت های معروف کشور استفاده می کنند و مشاهده شده است برخی از سایت های خارجی نیز مطالب این سایت را ترجمه کرده و منتشر می کنند. باعث افتخار است، به اهدافمان که ترویج فرهنگ سلامت است بسیار نزدیک شده ایم.

همیشه انتقادات و پیشنهادات شما را سرلوحه قرار داده ایم و با راهنمایی های شما سعی بر آن داشته ایم که بهترین باشیم.

دکتر سلام، با صفحه ای ساده ولی بسیار پرمحتوا و زیبا دارای هزاران مطلب خواندنی است که اگر هر روز آن ها را مطالعه نکنید از دیگر دوست داران این سایت عقب خواهید ماند. اگر اولین بار است این سایت را مشاهده کرده اید، هنوز هم دیر نشده است، از همین الان سعی کنید مطالب و صفحات سایت را مشاهده و مطالعه کنید.