5651e0364862f

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

درباره ترومبوآمبولی وریدی چه می دانید این عارضه تا چه حد روی سلامت ما تاثیر می تواند بگذارد و با چه روش هایی می توان از بروز آن در رگهای بدن پیشگیری کرد چه نشانه هایی دارد لخته شدن خون با چه علائمی خطرناک می شود!

 بروز لخته خون در یکی از رگ‌ها ترومبوآمبولی وریدی نامیده می‌شود. لخته خون یک مسئله جدی است و می‌تواند تهدید کننده زندگی باشد.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده اعلام کرده حدود 900 هزار نفر در آمریکا هر سال دچار تشکیل لخته می‌شوند و سالانه 60 تا 100 هزار نفر بر اثر آن می‌میرند.

اگر شما نگران بروز لخته خون هستید، فوری با پزشک خود تماس بگیرید. علائم لخته خون می‌تواند متفاوت باشد و حتی در برخی موارد بدون علامت ظاهر می‌شود.

شایع‌ترین محل برای بروز لخته پاها و منطقه ران است که می‌تواند منجر به آمبولی ریوی شود. تورم,قرمزی,درد,حساسیت از نشانه‌های لخته خون در پا هستند به ویژه زمانی که علائم تنها در یک پا رخ دهد

healthline