Preventing-depression-autumn-it-is-possible
 با رعایت برخی نکات تغذیه ای می توانید بدنتان را در مقابل انواع بیماری های فصلی ایمن کنید اگر مراقب خورد و خوراک خود باشید از ورود ویروس ها و میکروب های بیماری زا به بدنتان می توانید پیشگیری کنید

 ایرج خسرونیا پزشک داخلی با اشاره به این که با رژیم‌ غذایی پاییزی می‌توان از بیماری‌های فصلی پیشگیری کرد، گفت: هر چقدر دفاع بدن بالاتر رود می‌توان از بروز بیماری‌های واگیر و بیماری‌های میکروبی جلوگیری کرد.
وی بیان کرد: با ورود میکروب به داخل بدن، عکس‌العملی از خود نشان می‌دهد چون بدن در مقابل ویروس مقاوم است و مقدار ویروسی که وارد بدن شده است بدن می‌تواند از خود دفاع کند و آن را دفع کند.
خسرونیا با بیان اینکه مواد غذایی که می‌توان در فصل پاییز از آنها استفاده کرد تا بدن سطح دفاعی بالایی بگیرد به طوری که از بروز بیماری جلوگیری کند، تصریح کرد: مواد غذایی که باعث بالا رفتن سطح دفاعی بدن می‌شود بهترین غذاها لبنیات، سبزیجات و میوه‌جات تازه است و بهتر است رژیم‌ غذایی‌مان را به مواد غذایی 40 سال پیش برگردانیم که بسیار مختصر و مفید بودند و همه از آنها استفاده می‌کردند.
وی خاطرنشان کرد: بدن ما در مقابل ویروس‌ها و میکروب‌ها مقاوم است و پیشگیری در رابطه با این میکروب‌ها بیشتر رعایت اصول بهداشت در لحظه لحظه زندگی‌ است و کسی که بیکار است در محیط‌ های پر جمعیت ظاهر نشود.
باشگاه خبرنگاران جوان
اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.