image-20150820-7216-1z0v5pg

 بهتر است در مصرف چای سبز زیاده روی نکنید و مراقب عوارض ناشی از مصرف آن باشید این دمنوش گیاهی می تواند مانعی برای باروری شما باشد و از قدرت باروری خانم ها کم کند

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

در میان نوشیدنی های داغ، چای سبزمحبوب ترین است.معمولاً چای سه نوع مختلف است، چای سیاه، چای سبز و چای اولانگ.حتی اگر فرایند اولیه تولید این سه نوع مشابه باشد، به حسب تخمیری که صورت می گیرد هر چای ویژگی خاص خود را دارد. برای چای سبز کمترین و برای چای اولانگ بیشترین تخمیر انجام می شود.

عوارض افراط در مصرف چای سبز
این دمنوش حاوی آنتی اکسیدان است که درصورت افراط، روند طبیعی اعضای بدن از جمله سیستم تناسلی را مختل می کند.
نتیجه بررسی اخیر محققان دانشگاه کالیفرنیا، نشان می دهد که مصرف چای سبز روی قدرت باروری زنان تاثیر می گذارد و آنها را از مادر شدن محروم می کند.

افراط در مصرف چای سبز می تواند اثر سمی در بدن به جا بگذارد
براساس تحقیقات دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا ، زیاده روی در مصرف چای سبز می تواند اثر سمی در بدن ایجاد کند و مانع بارداری شود. ممکن است این یافته برای زنانی که به چای سبز علاقه زیادی دارند مثل یک کابوس باشد اما توجه داشته باشید که این یافته ها بر اساس تحقیقات علمی است .

عفونت ناشی از مگس میوه
مگس های میوه حدود 3 میلی متر طول دارد و در مواردی برگ های چای را به شدت عفونی می کند. به طور کلی، این حشرات روی برگ چای تخم گذاری و سپس آن را ترک می کنند،به همین دلیل، افراط در مصرف چای مضر است.

منبع:سایت روزنامه خراسان، MSN