45778

 متاسفانه علاقه نوجوانان و جوانان به مصرف سیگارهای الکترونیکی بسیار بالاست الکترونیکی بودن این سیگارها موجب شده تا خانواده ها نسبت به آسیب این امر حساسیت کمتری به خزج دهند در صورتی که این امر کاملا اشتباه است

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

 یک مطالعه دولتی ایالات متحده، در نگاهی استثنائی به سیگارهای الکترونیکی گزارش می‌کند که نزدیک به 13 درصد افراد بالغ امریکایی حداقل یک بار سیگار الکترونیکی را امتحان کرده و حدود 4 درصد از آن استفاده می‌کنند.

بنابر ارزیابی ملی 2014 که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ایالات متحده انجام پذیرفت، فراگیری سیگارهای الکترونیکی در میان مردان کمی افزایش یافت (حدود 14 درصد) و در زنان کاهش داشت (حدود 11 درصد).

اما نظرسنجی از نزدیک به 37 هزار فرد نشان داد که بیشترین تفاوت استفاده در بین گروه‌های مختلف سنی است. حدود 22 درصد امریکایی‌های بین 18 تا 24 سال گفتند که سیگار الکترونیکی را امتحان کرده‌اند. در صورتی که این میزان در بین افراد 65 سال به بالا کمتر از 4 درصد بود.

در این گزارش خاطرنشان شد که استفاده‌کنندگان فعلی هم اکثراً جوان هستند. بیشتر از 5 درصد گروه 18 تا 24 سال گفتند که در حال حاضر سیگار الکترونیکی می‌کشند، در حالیکه این مقدار در بین گروه 65 سال به بالا، کمی بیشتر از 1 درصد بود.

به نظر می‌رسد که سیگارهای الکترونیکی در بین سیگاری‌های سنتی یا آنهایی که به تازگی سیگار را ترک‌کرده‌اند، بسیار محبوب‌ترند. حدود 48 درصد افرادی که در حال حاضر سیگار می‌کشند، سیگار الکترونیکی را تجربه کرده و از هر شش نفر آنها، یک نفر در حال حاضر سیگار الکترونیکی می‌کشد. حدود 55 درصد کسانی که در سال گذشته سیگار را ترک کرده‌اند، سیگار الکترونیکی را امتحان کرده و 22 درصد از آنها گفتند که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند.