4038719_928
این زن که علاقه مند به حجیم کردن لب هایش به وسیله ژل بود متاسفانه همانگونه که در عکس می بینید با عوارض شدیدی مواجه شد عفونت ،تورم و درد ناشی از تزریق ژل ،اکنون در زندگی این زن اختلالات زیادی ایجاد کرده است

 یک زن 24 ساله اهل کشور انگلستان با تزریق یک پرکننده (ژل تزریقی) تقلبی از کشور تایلند با عفونت شدید و حاد لب خود و تورم شدید آن مواجه شده است.
گفتنی است، خانم Amelia  Greille ،‌بلافاصله پس از تزریق ژل دچار پارگی و تورم و بروز توده‌های چرکی بسیار بزرگ بر روی لب خود شده است.
بررسی‌ها نشان می‌دهند، در حال حاضر او در یک درمانگاه تحت بستری برای ترمیم لب خود است و هزینه 50 پوندی پرکننده لب را مجبور است با هزینه یک هزار و 500 پوندی بستری در بیمارستان جبران کند.
حتی رنگ لب‌های این زن پس از تزریق ژل تغییر رنگ داده و به رنگ آبی درآمده است.
علاوه بر عفونت و تورم شدید لب های این زن بسیار دردناک شده و او قادر به لمس آنها نیست و برای خوردن غذا یا آشامیدن مایعات با مشکلات متعددی مواجه است.
پزشکان عارضه او را گرانولوم معرفی کرده‌اند که به التهاب مناطق کوچکی از بافت اطلاق می‌شود و معمولا در اثر عفونت لب‌ها ایجاد می‌شود.
متاسفانه چون تزریق ژل به هر دو لب بالا و پایین این زن صورت گرفت، پزشکان نتوانسته‌اند هنوز درمانی برای این زن پیدا کنند و مجبور به انجام جراحی ترمیم لب‌های او هستند.