508469491_wide

 با چه روش هایی می توانیم مانع بروز سرماخوردگی در فرزندمان شویم بهترین روش های درمانی برای این عارضه همه گیر کدامند چه کارهایی در این زمینه لازم است انجام دهیم بهترین توصیه های متخصصین در این زمینه چیست؟

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

 یک دستیار تخصصی طب سنتی گفت: شلغم کاملاً پخته برای سرماخوردگی, دفع خلط سینه و همچنین پیشگیری از سرماخوردگی در کودکانی که زیاد سرما می‌خورند، مفید است به شرط آنکه تا زمانی که در بازار موجود است، روزانه مصرف شود.

 ناصر رضایی پور درباره درمان ترشحات سینه و بینی اظهار داشت: ترشحات سینه و بینی در زمان سرماخوردگی، یکی از مواد دفعی است که اگر خارج نشوند، باعث ایجاد بیماری خواهند شد.

به گفته وی به همین دلیل، در سه روز اول سرماخوردگی‏‌های ساده، نباید به مصرف دارو‏هایی مانند آنتی‏‌بیوتیک‌ها و آنتی‏‌هیستامین‌ها پرداخت و لازم است با نظر پزشک به تخلیه بهتر این ترشحات کمک کرد.

این دستیار تخصصی طب سنتی ادامه داد: شلغم دارای طبیعت گرم‌ و تَر است؛ برگ‏‌های شلغم برای افرادی که از نظر طب سنتی دچار افزایش خون هستند, غدای مناسبی است و خود آن برای افرادی که دچار کم‏‌خونی هستند، مفید است.

رضایی پور بیان کرد: شلغم کاملاً پخته برای سرماخوردگی, دفع خلط سینه و همچنین پیشگیری از سرماخوردگی در کودکانی که زیاد سرما می‌خورند، مفید است به شرط آنکه تا زمانی که در بازار موجود است، روزانه مصرف شود.

وی اضافه کرد: زمستان دارای طبیعت سرد و تَر است و افراد سردو تر، بهتر است, دو وعده غذا در روز مصرف کنند و از زیاد خوردن غذا‏های سرد و تَر بپرهیزند.
افراد سرد و تر پیش از غذا فعالیت بدنی داشته باشند.

این دستیار تخصصی طب سنتی یاداور شد: افراد سرد و تر پیش از غذا فعالیت بدنی داشته باشند تا معده‌هایشان گرم شود؛ بیش از 8 ساعت در روز نخوابند و تا می‏‌توانند صبح زود از خواب بیدار شوند تا از تولید بلغم زیاد در بدن‌هایشان جلوگیری شود.

به گزارش تسنیم,