stock-photo-woman-wide-eyed-asking-for-silence-or-secrecy-with-finger-on-lips-hush-hand-gesture-on-green-275487254

خانم ها چه مسائلی را از همسرشان پنهان می کنند و چه مسائلی را در زندگی به طور مخفیانه نگه می دارند آن ها چه اسراری دارند و به چه دلایلی رازهایشان را برای خوشدان نگه می دارند

برای اکثر زنان، یک سری چیزها وجود دارد که آن را از دیگران و حتی هسر خود پنهان می‌کنند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

بعد از آنکه ازدواج کردید، ذهنیت «چیزهایی که مال من است» از آن توست و «چیزهایی که مال توست» از آن من است آغاز می‌شود تا زندگی زناشویی را شکل دهد. با این حال، برای اکثر زنان، یک سری چیزها وجود دارد که آن را از دیگران و حتی هسر خود پنهان می‌کنند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.
۱.نگرانی‌های مربوط به سلامت
اگر زنی یک غده‌ی مشکوک یا برآمدگی در سینه‌اش پیدا کند یا مثلا علائم نگران‌کننده‌ای بیابد، سعی می‌کند حرفی نزند و تشویش خود را بروز ندهد. خانم‌ها معمولا این کار را می‌کنند تا مبادا به همسرشان استرس وارد کنند، خصوصا اگر مسئله حاد باشد. اما این کار اصلا ایده‌ی خوبی نیست. با این کار بیشتر خود را از او دور کرده و نمی‌گذارید از نگرانی‌هایتان آگاه باشد.
۲.وجود مشکل در رابطه
جر و بحث و دعوا، پرخاشگری، ناسازگاری درباره‌ی محل زندگی، وضعیت فرزندان در آینده و … اگر زنی نتواند شخصا با مسائل مربوط به رابطه با همسرش کنار بیاید، باید حتما به یک روان‌درمانگر مراجعه کند. رفتن پیش روان‌درمانگر یا مشاور به تنهایی می‌تواند مؤثر باشد، اما برای آنکه اعتماد همسرتان را حفظ کنید، بهتر است به او هم اجازه بدهید در کنار شما باشد.
۳.اولویت‌های جنسی
خانم‌ها اغلب درباره‌ی رابطه‌ی جنسی‌شان صحبت نمی‌کنند و به ندرت از لذت‌های رابطه حرف می‌زنند. اغلب زنان تمایلی ندارند درباره‌ی حرکاتی با همسرشان صحبت کنند که دوست ندارند در رابطه‌ی جنسی انجام شود، چون فکر می‌کنند با این کار به احساسات او آسیب وارد می‌شود. اما این کار به مرور شما را کلافه می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود همیشه بیرون از تختخواب درباره‌ی مسائل جنسی صحبت کنید.
۴.موفقیت‌های شخصی
چه این مسئله را باور داشته باشید یا نه، اغلب خانم‌ها عادت ندارند وقتی به خانه رسیدند درباره‌ی ترفیع یا پیشرفت کاری‌شان صحبت کنند. آنها درباره موفقیت‌های خود احساسات مثبتی بروز نمی‌دهند، چرا که تصور می‌کنند ممکن است میان خود و همسرشان احساس رقابت به وجود بیاید. سعی کنید که هیچ وقت به خاطر همسرتان، موفقیت‌های خود را با بازگو نکردنشان، زیر سؤال نبرده و خراب نکنید.
منبع: dailymail