965

با تغییر فرمول خمیردندان می توانید شادی و نشاط و سرخوشی را در هنگام مسواک زدن تجربه کنید و به این ترتیب در مراقبت روحی و جسمی از خود موفق شوید و از خستگی اول صبح خلاص شوید

اگر می خواهید صبح خود را با انرژی بیشتری آغاز کنید و دندان های پاکیزه تری داشته باشید این خمیردندان کافئین دار را امتحان کنید.

یک کارآفرین آمریکایی به نام دن مروپل، خمیردندانی اختراع کرده است که اولین خمیردندان کافئین دار جهان به‌حساب می‌آید. او که دانش‌آموخته دانشگاه براون است گفت وقتی فهمیدم تنها نیمی از جمعیت آمریکا روزانه از نخ دندان استفاده می‌کنند و نیم دیگر تنها یک‌بار در روز مسواک می زنند تصمیم گرفتم کاری کنم تا انگیزه بیشتری به آن‌ها برای مراقبت از دهان و دندانشان بدهم.

او که ابتدا فکر می کرد ایده ی خمیردندان کافئین دار تکراری است بعدازاینکه متوجه شد هیچ کس تا به حال چنین چیزی تولید نکرده است شروع به تهیه فرمولاسیون یک ترکیب ویژه مخصوص به خودش کرد که کافئین بتواند به هنگام مسواک زدن جذب لثه ها و دهان شود. جای شکی نیست که اثر این خمیردندان از روش سنتی خوردن قهوه و جذب آن در معده بسیار سریع‌تر است و حتی قبل از آنکه مسواک زدن شما تمام شود اثرش را خواهد گذاشت، اما این به معنای اینکه برای طولانی مدت سرخوش و با انرژی باقی بمانید نیست. چراکه اثر کافئین فوری از بین می رود و مانند یک فنجان قهوه عمل نمی کند.

مروپل که ابتدا این خمیردندان را که Power Energy نام دارد با خانواده و دوستانش به اشتراک گذاشته بود و حالا چند روزی از آغاز کمپینش نمی گذرد، تنها در سه روز، بالغ بر 15 هزار دلار با انجام 35 درصد از هدفش به دست آورد. هدف اصلی این کارآفرین، بهبود عادات مردم در مراقبت دهان و دندان بود و اگر چیزی مانند این خمیردندان بتواند آن‌ها را از کسالت صبحگاهی حتی به طور موقت خارج کند، چرا که نه؟

انتهای پیام

منبع: Odditycentral