626

روش های مهم و تاثیرگذار برای پیشگیری از باردارشدن کدامند و چگونه می توانیم مانع باردارشدنمان شویم ابزارهای مناسب و تاثیرگذار در این زمینه کدامند و توصیه مشاورین جنسی در این رابطه و تاثیرات آن ها در روابط زناشویی کدامند؟

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

عادت کرده ایم به بهانه رعایت خط قرمزها و نشکستن تابوها حرفش را نزنیم و به اخبار در گوشی بسنده کنیم؛ ولی چه دوست داشته باشیم و چه خلاف میل ما باشد صحبت از این مشکل ضرورت امروز جامعه ماست. جامعه ای که گفته می شود با چالش های بسیاری در این حوزه مواجه است؛ صحبت از رابطه جنسی و تلاش برای بهبود این بخش از زندگی است. حالا در یکی از آخرین مطالعات انجام شده دانشمندان پیشنهادی جدید برای افزایش رضایت مندی از این رابطه دارند.

 استفاده از روش های پیشگیری از بارداری تأثیر به سزایی در بهتر شدن زندگی جنسی زوج ها دارد. بنا بر آنچه محقیقن دانشگاه جان هاپکینز از مطالعه زندگی 210 هزار زن در 47 کشور به دست آورده اند، 90 درصد زنانی که یکی از شیوه های پیشگری را به کار می گیرند نه تنها رابطه جنسی بیشتری با همسر خود دارند بلکه رضایت بیشتری هم از این رابطه دارند. در مقابل 72 درصد زنانی که به استفاده از شیوه های پیشگیری اهمیت نمی دهند از این بخش زندگی خود رضایت نسبی دارند.

صحبت از روش های پیشگیری به معنای استفاده از ابزارهای مختلفی است که مانع بارداری های ناخواسته می شوند؛ قرص, کاندوم,آی یو دی و چند مورد دیگر از جمله روش هایی هستند که به این منظور استفاده می شوند. روش هایی که از یک سو تمایل زنان به رابطه جنسی را افزایش می دهند و از طرف دیگر موجب رضایت مندی بیشتر هر دو طرف می شود.بر اساس این یافته ها دانشمندان به زنانی که به استفاده از روش های پیشگیری اعتقادی ندارند توصیه می کنند، با افزایش اطلاعات و مشاوره تغییری در این بخش از زندگی ایجاد کنند.بنابراین، اگر می خواهید کیفیت رابطه جنسی خود با همسرتان و به دنبال آن کیفیت کلی ارتباط با همسرتان را ارتقا دهید استفاده از روش های پیشگیری را فراموش نکنید.

منبع