Putting-this-in-your-navel-will-help-you-with-colds-the-flu-cough-abdominal-and-menstrual-pain
با قرار دادن یک پنبه آغشته به الکل روی ناف می توانید در درمان بسیاری از بیماری های بدن خود موثر باشید این روش حالت تهوع ناشی از سفر،درد قاعدگی و ازبین بردن درد عضلات را با خود بهمراه دارد

بهترین روش برای درمان بیماری‌ها و برطرف کردن دردها انتخاب راهی طبیعی و بی‌ضرر است. در اینجا به ارزان‌ترین، موثرترین و در عین حال سریع‌ترین راه برای از بین بردن بسیاری از بیماری‌ها و دردها اشاره می‌کنیم که تاثیرات شگفت‌انگیزی بر حفظ سلامت عمومی بدن دارد.
 برای این کار کافی است پنبه‌ای را به الکل 50 درصد آغشته کنید و آن را فشار دهید تا الکل اضافی از آن خارج شود،‌ سپس آن را روی ناف خود بگذارید و آن را با چسب نواری روی ناف خود بچسپانید. روی آن را با باند یا لباس بپوشانید تا گرم بماند.
این روش باعث آسایش تمام اندام‌ها و عضلات بدن می‌شود و درد را از بدن دور می‌کند و  در عین حال موثرتر و طبیعی‌تر از روش‌های دارویی یا استفاده از مسکن‌ها است. با اضافه کردن کمی نمک به پنبه آغشته به الکل می‌توانید دردهای قاعدگی و حالت تهوع ناشی از سفر را نیز از بین ببرید. از همین روش می‌توانید برای از بین بردن دردهای قاعدگی در ناحیه شکم و زیر آن جلوگیری کنید. برای این کار می‌توانید دراز بکشید و پنبه آغشته به الکل را به‌ آرامی روی ناف خود فشار دهید.