Inner-Gate
 طب فشاری در چه زمینه هایی مفیذ است و چه کاربردهایی برای سلامتی مان دارد این نوع طب را می شناسید ، از روش های درمانی آن برای چه بیماری هایی استفاده می شود ماساژ و فشاردادن نقاطی از بدن توسط این طب می تواند بسیاری از مشکلات بدن ما را درمان کند

مشکلات و عفونت‌های سینوسی از جمله بیماری‌های شایعی است که زندگی افراد بسیار زیادی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و معمولا درمان‌های دارویی که برای آن توصیه می‌شود، چندان موفقیت‌آمیز نبوده است. سال‌ها برای درمان دردهای و بیماری‌های زیادی طب فشاری جایگزین درمان‌های دیگر شده است و تاثیرات مثبتی داشته است.
طب فشاری طبی است که از طب سوزنی بدست آمده است اما در آن به جای استفاده از سوزن از انگشتان استفاده می‌شود. گفته می‌شود که صدها نقطه در بدن وجود دارد که فشار دادن و ماساژ دادن آن‌ها در درمان بسیاری از دردها و بیماری‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کند. هنگام انجام طب فشاری باید بدن در حالتی کاملا راحت و در آرامش مطلق قرار داشته باشد.
طب فشاری در درمان مشکل آبریزش بینی مکرر می‌تواند مفید باشد و با ماساژ دادن قسمت‌های خاصی از بینی آبریزش آن مهار می‌شود. طب فشاری علاوه بر مهار آبریزش بینی در مهار مشکلات دیگری همچون گلودرد, سردرد,، سرماخوردگی و دردهای سینوسی بسیار موثر است.
برای برطرف کردن عفونت‌ها و مشکلات سینوسی کافی است به آرامی بنشینید و بدنتان در حالتی راحت و آرام قرار داشته باشد. پاهایتان را روی هم نیندازید. قبل از شروع به کار دست‌هایتان را با کشیدن آن‌ها به یکدیگر به مدت یک  یا دو دقیقه گرم کنید. این کار باعث افزایش انرژی در دستان شما می‌شود و آن‌ها را بیشتر آماده ماساژ دادن می‌کند. چند نفس عمیق بکشید و دستان خود را روی نقاطی از صورت خود بگذارید که در آن‌ها احساس درد می‌کنید. نقاطی از دست که بسیار برای طب فشاری مناسب است از این قرارند:
داخل انگشت شست برای درمان گلو درد
انگشت اشاره برای برطرف کردن دردهای شکم
انگشت وسط برای برطرف کردن خستگی
انگشت یکی مانده به آخر برای درمان سردرد
انگشت آخر برای مهار اضطراب، کاهش اشتها، خستگی و فشار خون بالا
قسمت بالای انگشت شست نیز برای دردها و عفونت‌های سینوسی، سرفه، سرماخوردگی، گلو درد و مشکلات گوارشی بسیار موثر است.
با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت