با-این-قرص-صوتی-بدنتان-را-به-کنسرت-ببرید-26-1

این قرص سرشار از هیجان و شور و شوق است و می تواند تاثیرات زیادی روی روح و روان شما بگذارد با بلعیدن آن کنسرتی درون بدنتان به راه می افتد و با یک جشن در تالار درونتان مواجه خواهید شد

یک هنرمند اهل کشور چک، وسیله ای هنری را به صورت آزمایشی ساخته است که با قورت دادنش می توانید از داخل بدنتان موسیقی گوش کنید. آیا آماده این ریسک هستید؟

 قورت دادن این «قرص صوتی» به شما این احساس را می بخشد که انگار وسط یک سالن کنسرت با یک سیستم صوتی قوی ایستاده اید و تمام این اتفاق ها درون بدن شما رخ می دهد. طراحی این قرص در سه مدل متفاوت بر اساس سرعت تمپو از 95 ضرب در دقیقه، 130 ضرب در دقیقه و 143 ضرب در دقیقه تشکیل شده است که می توانید به سلیقه و میل خودتان به موسیقی یکی از آنها را امتحان کنید.

با-این-قرص-صوتی-بدنتان-را-به-کنسرت-ببرید-26-2
بعد از خوردن آن، یک ساعت طول می کشد تا از طریق بخش فوقانی دستگاه گوارش شما عبور کند. سپس وقتی آتش بازی شروع شود درد بسیار شدیدی را در ناحیه لگنی خود احساس می کنید که ممکن است شما را از این شجاعتی که به خرج دادید منصرف کند. وقتی این درد تمام شود یک پالس تکرارشونده در شکم شما اتفاق می‌افتد که احساسی آمیخته از خارشک، بی قراری هیجان و شادی زیاد به شما دست می دهد. در این مرحله بدنتان به اوج موسیقایی می رسد به طوری که یک جشن 10 ساعته در بدن شما به پا است که نمی توانید متوقفش کنید زیرا این قرص صوتی هیچ مکانیسمی برای خاموش کردن ندارد.

این موضوع نسبتاً دردناک و خطرناک به نظر می رسد ولی شاید هم خیلی خوب باشد. پزشکان و متخصصان پلیمر که در طول ساخت این وسیله به این هنرمند چک که نامش ژان پوپ است مشاوره می دادند به مردم هشدار داده اند که هرگز چنین چیزی را قورت ندهند. مصرف کننده این قرص باید خودش ریسک این کار را بپذیرد و مسئولیت هر مشکلی را که ممکن است برای سلامتش پیش آمد قبول کند. این هشدارها که ظاهراً بسیار اثرگذار بوده اند موجب شد که این کمپین در 11 فوریه بسته شود، به طوری که از 150 هزار یورویی که انتظار می رفت تنها 148 یورو جمع آوری شد؛ بنابراین مشخص نیست که آیا این قرص هیچ وقت به تولید انبوه می رسد یا خیر.

اما باوجوداین همه کارهای عجیب و غریبی که از بشر سر می زند، بعید نیست که افراد بسیاری بخواهند برای یک‌بار هم که شده این قرص طرب‌انگیز را امتحان کنند.

انتهای پیام

منبع: