56c96d54e6bd7

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

با استفاده از سیر در غذاهایتان بدنتان را در برابر انواع سرطان ها ایمن می کنید توصیه می کنیم مصرف حداقل روزانه یک حبه سیر را فراموش نکنید چون باعث پیشگیری از انواع سرطان های دستگاه گوارش خواهد شد

متخصصان تغذیه معتقدند نو ع رژیم غذایی که انتخاب می‌کنیم می‌تواند در پیشگیری از بروز سرطان یا کند کردن روند پیشرفت آن در بدن مؤثر باشد. به عنوان مثال برخی از مواد غذایی از جمله قهوه، سیر، بروکلی و …ضد ابتلا به سرطان کبد هستند.

تحقیقات پژوهشگران مرکز INRA در سال 2001 نشان داد ترکیبات گوگردی موجود در سیر می‌تواند در موش‌های آزمایشگاهی از بروز سرطان کبد پیشگیری کند. همچنین مصرف روزانه یک حبه سیر از بروز سرطان‌های دستگاه گوارش از جمله معده و کولون هم جلوگیری می‌کند.

تحقیق دیگری در سال 2008 روی موش‌های آزمایشگاهی فاش کرد ارتیشو-کنگر فرنگی- به دلیل خاصیت مدر و سم‌زدایی که دارد و به دلیل داشتن پلی‌فنول‌ها می‌تواند از سلول‌های کبدی در برابر سرطان محافظت کند. این سبزی تومورها و سلول‌های سرطانی را به خود کشی وا می‌دارد و به این روش مانع از تکثیر آن‌ها در بدن می‌شود.

تحقیق دیگری در سال 2015 در آلمان ثابت کرد دو ترکیب گلوکوزینولات و ایزوتیوسیانات که در کلم سبز و کلم بروکلی موجود است نیز می‌تواند با از بین بردن سلول‌های سرطانی مانع از تأثیر منفی آن‌ها بر سلول‌های سالم و بروز سرطان کبد شود.

medisite