56+65656

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

آپاندیسیت در اطفال چگونه قابل درمان است با چه توصیه هایی این امر قابل درمان است درمان این عارضه با آنتی بیوتیک چگونه میسر خواهد بود آیا تنها  راه چاره برای برطرف کردن آپاندیسیت در اطفال جراحی است یا خیر؟

 بر طبق یک مطالعه جدید، درمان تنها با آنتی‌بیوتیک‌ها می‌تواند جایگزین ایمن و مؤثری بر جراحی کودکان مبتلا به آپاندیسیت حاد ساده باشد.

،این مطالعه تحت رهبری دکتر پیتر مینچی و دکتر کترین دینز، سرپرستان مرکز تحقیقات نتایج جراحی بیمارستان اطفال اوهایو انجام شد.

دینز در یک نشست خبری گفت: «جراحی مدت‌هاست که “استاندارد طلایی” درمان آپاندیسیت بوده است؛ چراکه با برداشتن آپاندیس ما احتمال عود التهاب را از بین می‌بریم. با این حال ما در اوایل کارمان متوجه شدیم بیمارانی که شب قبل از عمل روی آنتی‌بیوتیک گذاشته می‌شدند، روز بعد احساس بهتری داشتند. برای همین، من و پیت از خودمان پرسیدیم: این‌ها واقعاً چرا باید جراحی کنند؟»

مینچی در موافقت گفت: «خانواده‌هایی که برای درمان آپاندیسیت کودکشان آنتی‌بیوتیک را انتخاب می‌کنند، حتی آنهایی که بعد از جواب نگرفتن از آنتی‌بیوتیک سر و کارشان به جراحی می‌افتد، ابراز کرده‌اند که برای آنها آنتی‌بیوتیک برای فرار از جراحی به امتحانش می‌ارزیده است.»

به گزارش محققان، ۹۵ درصد از بیمارانی که تحت درمان با آنتی‌بیوتیک قرار گرفتند به عمل جراحی نیاز پیدا نکردند. بعد از گذشت یک سال، ۷۵ درصد از آنهایی که تحت درمان با آنتی‌بیوتیک قرار گرفته بودند دوباره دچار آپاندیسیت نشده و تحت عمل قرار نگرفتند.

webmd