chewable-coffee-cubes2-600x500-1

به تازگی آدامسی با طعم و مزه قهوه تولید شده است و طرفداران طعم قهوه را غافلگیر کرده است جویدن آن احساس خوشایندی به شما خواهد داد پیشنهاد می کنیم آن را تست کنید

دو کارآفرین در سان فرانسیسکو موفق به تولید چیزی برای دوستداران قهوه شده اند که رؤیای داشتن یک فنجان قهوه مطبوع صبحگاهی را برای همیشه محقق می کند: قهوه جویدنی

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا زندگی؛ این مکعب های قهوه که نامشان Go Cube است هرکدامشان 35 واحد کالری دارند که معادل نوشیدن تقریباً نصف یک فنجان قهوه است؛ بنابراین اگر صبح دیر کرده باشید و زمان کافی برای سر کشیدن یک فنجان قهوه تازه ندارید کافی است دو عدد از این مکعب ها را بجوید.

این قهوه ها صد درصد گیاهی هستند و از ترکیبی از مواد تشکیل شده اند که هم حافظه و هشیاری را تقویت می کنند هم شبیه آدامس هستند. هرکدام شامل 50 میلی گرم کافئین، 10 میلی گرم ویتامین ب 12 و 100 میلی گرم ال- تیانین که آمینو اسید موجود در چای سبز است می باشند. ویتامین ب 12 به کارکرد شناختی کمک می کند درحالی‌که تیانین در کاهش تشویش نقش دارد. این مکعب های قهوه همچنین شامل 6 گرم شکر هم هستند و سه طعم متفاوت دارند: ساده، لاته و موکا.

این دو کارآفرین توانستند با سرمایه گذاری جمعی حدود 40 هزار دلار جمع آوری کنند و حالا می خواهند این محصول را به صورت بین المللی به مبلغ حدود 21 دلار برای شش بسته ی چهارتایی به بازار عرضه کنند که ارزان‌تر از هزینه ای که در کافی شاپ پرداخت خواهید کرد برایتان آب می خورد. هدف آنها از این کار تبدیل کردن علاقه مردم به قهوه به محصولی خوشمزه و تقویت کننده مغز است؛ یک نوشیدنی جویدنی که هم راحت است و هم مقرون به صرفه.

انتهای پیام

منبع: OddityCentral