depressw

همیشه چنین است که رابطه زن و شوهرها به هم می خورد. والدین ما از دنیا می روند و فرزندانمان باعث نگرانی مان می شوند از محل کارمان راضی نیستیم یا آن که مشکل مالی داریم. شغل مان را از دست می دهیم یا آن که از رسیدن به اهداف مان باز می مانیم. زندگی مان تغییر می کند و بهتر یا بدتر می شود. همان طور که سارنف گفت فرایند زیستن، فرایندی استرس زا است. با این حال صرفا عده کمی از کسانی که با استرس دست به گریبان می شوند به افسردگی دچار می گردند. سوال این است که چرا بعضی از افراد بیشتر از سایرین در معرض ابتلا به افسردگی قرار دارند؟
زنانی که در خانواده شان سابقه ابتلا به افسردگی دارند سه برابر بیشتراز زنان دیگر احتمال دارد که در مواجهه با استرس شدید به افسردگی مبتلا شوند. همان طور که قبلا گفتم استرس می تواند در این زنان واکنش بیولوژیکی شدیدی را برانگیزد که به موقع متوقف نشود.
هم چنین زمانی که زنان در تلاش اند تا هم زمان با چند عامل استرس زا کنار بیایند در معرض خطر ابتلا به افسردگی قرار می گیرند. بیشتر زنانی که در طول یک سال با سه عمل استرس زای شدید یا مواردی بیشتر از آن دست به گریبان می شوند به افسردگی دچار می گردند. در حالی که آنا ممکن بود بتواند از پس یک یا دو فقدان برآید اما نمی توانست خود را با وقوع هم زمان همه آنها سازگار کند.

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

این مطلب توسط  مجله پزشکی دکتر سلام تهیه شده است. استفاده از آن فقط با ذکر منبع دکتر سلام(hiDoctor.ir) مجاز می باشد