Drink-WATER-550x276

بدن  برای تولید انرژی نیاز به استفاده از مواد غذایی دارد. این انرژی اضافی به صورت چربی ذخیره می شود. این به این معنی است که  اگراز مواد غذایی بیشتری استفاده کنید بدن شما نیاز به  فعالیت های روزانه و نگهداری سلول برای کاهش وزن است

برای از دست دادن وزن، شما نیاز به بدن خود را به استفاده از این فروشگاه ها از چربی است. موثر ترین راه برای انجام این کار است به:

مقاله امروز بسیار آسان و مفید است مراحل زیر را انجام دهید تا وزن کم کنید بدون آنکه کاری انجام دهید!

زود بخوابید : خواب برای سلامتی شما مهم است، اگر بدن خود را از خواب محروم کنید اضافه وزن پیدا می کنید می دانید چرا ؟ چون هرچه بیشتر بیدار بمانید گرسنه هم می شود و مجبور به خوردن میان وعده اضافی می شوید .

به آرامی غذا بخورید : زمانیکه یک وعده غذایی را به سرعت می خورید از مغز دستور می گیرید که سیر نشده اید چون زودتر از بقیه غذا را تمام کردید در نتیجه دوست دارید در کنار انها اشید و بیشتر غذا بخورید ، به ارامی و همراه آب غذا را میل کنید. خوردن غذا به آرامی به شما می گوید که سیر شده اید .

هرگز وعده های غذایی به خصوص صبحانه را از برنامه خود حذف نکنید، بیشتر گرسنه می شوید

آخر هفته ها رژیم نگیرید: آخر هفته ها را برای خوردن و جشن گرفتن آزاد بگذارید این جایزه ایست برای شما که در کل هفته رژیم را رعایت کردید.

آب بنوشید، نوشیدن زیاد آب سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و در سوزاندن کالری ها اثر می گذارد، همیشه و همه جا 1 بطری آب با خود همراه داشته باشید.

خوردن فیبر ها و غلات  به شما احساس سیری می دهد به هضم غذا کمک می کند یک نان کامل به اندازه 2 وعده می تواند معده شما را پر کند.

خود را ضعیف نکنید همه چیز را خوب و به اندازه بخورید اگر ضعیف شوید نه می توانید ورزش کنید و نه رژیم بگیرید.

منبع-http://lifemag.ir