23

در مطلب قبل در رابطه با مراحل انزال و همچنین مشکلات شایع جنسی در سنین زیر 40 سال صحبت کردیم. در این بخش قصد داریم روش های درمان انزال زودرس و همچنین به بررسی دلایل آن بپردازیم. طبق تحقیقات صورت گرفته ، زود انزالی ریشه ای کاملا عصبی دارد. و راه های زیادی برای درمان آن وجود دارد.

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

درمان انزال زودرس : متاسفانه عده ای با خوردن تریاک که گاه تا دو ساعت عمل انزال را به تاخیر می اندازد اقدام به درمان این حالت می کنند که بر همگان روشن نیست به ویژه در مورد مواد مخدر چه آثار زیانباری دارد.
تمامی داروهایی که در این مورد مصرف می گردد رفلکس را به تاخیر انداخته و اعصاب را آرام می کند. اما من به شما توصیه می کنم با روشهای طبیعی اقدام به مهار خود بنمایید:

۱٫ استفاده از کاندوم که البته برخی مواد بی حس کننده در خود دارند. البته استفاده از کاندوم ضروریست منتها برای کسانی که تنها یک شریک جنسی دارند استفاده از آن اختیاری است به شرطی که از دیگر تکنیکهای جلوگیری استفاده نمایند. کاندوم تماس مستقیم را کاهش داده و در رفع این حالت بسیار موثر است.

۲٫ تمرکز بر اموری به غیر از سکس مثل یک موزیک آرامش بخش و … به جای تمرکز بر اندام طرف مقابل و یا حالات سکس.. . . این روش مهم ترین روش است.

بر اعصاب خود مسلط شوید و اصول آرامش را تمرین کنید. در چنین حالتی اختیار اتمام سکس به دست طرف مقابل می افتد و این برای زنان بسیار حایز اهمیت است که شما او را به اوج لذت رسانیده اید. این امر باعث وابستگی عمیق وی به شما خواهد شد که البته امیدوارم قدر قلب رئوف او را بدانید.

۳٫ افزایش تعداد مقاربت نیز بسیار موثر می باشد مثلا از هفته ای دو بار آن را به ۴ تا ۵ بار در هفته افزایش دهید.

۴٫ روش ماسترز و جانسون ( فشار به آلت توسط شریک جنسی با دست در حین مقاربت تا جایی که نوعی درد جای لذت را بگیرد).

۵٫ در نهایت تجربه ثابت کرده ورزش سنگین به همراه خوردن غذاهای کم حجم ولی پرانرژی به جای وعده های سنگین در دیر ارضا شدن تاثیر دارند. اصولاً قند خون پایین و تهی بودن معده نیز در دیر ارضا شدن تاثیر دارند.

در صورت نیاز میتوان از داروها و کرم های متفاوتی که برای کمک به تاخیر در انزال تولید میشوند نیز بهره مند شد.