بیائید بخندیم ،خنده ای از ته دل،خنده ای با صدای بلند، آنقدر بلند که از صدای خنده ما اطرافیانمان نیز به خنده بیافتند،بیائید اخم ها را باز کنیم و بخندیم ،اینجا اخم ممنوع است.اگر شما کم میخندید با اطلاع از فواید این داروی رایگان،حتما می خندید.
بهزاد زیبایی – دکتر سلام / خنده و شادی داروئی رایگان برای درمان بیماری هاست ،شما می توانید با فقط چند دقیقه خندیدن در روز استرس‌ها را از خود دور کرده و با آرامشی وصف ناپذیر زندگی کنید، خنده حتی در رفتار ما تاثیر دارد برای مثال،پس از خنده ما بيشتر صحبت كرده وتماس چشمي و فيزيكي بيشتری برقرار ميكنيم. خنده باعث كاهش فشار خون، افزايش جريان خون در بدن و افزايش اكسيژن رساني در بدن ميگردد و این یعنی بهبود سریعتر زخمها.خندیدن به دلیل ایجاد حالت سرفه وسکسکه در انسان باعث پاک شدن مجاري تنفسي از مخاط اضافي ميگردد.مکانیسم خنده و خندیدن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و سلولهاي T وB  و گاما اينترفرون را افزایش می دهد.
خنده یک ماساژور رایگان!
خندیدن باعث ماساژ ارگانهای شکمی و بهبود عملکرد آنها و باعث تقویت عضلاتی است که ارگانهای شکمی را در جای خود نگه داشته است که نتیجه آن افزایش و بهبود عمل جذب و هضم غذاهاست.
خنده باعث فعال شدن هر دو نیمکره مغز شده که باعث بهبود عملکرد مغز و افزایش تمرکز و هوش انسان است.
خنده با ایجاد یک فضای امن و مثبت احساسی،باعث شده تا افراد ارتباط نزدیک تری با هم پیدا کنند و از وجود یکدیگر لذت ببرند. خنده عصبانیت را از بین برده باعث ایجاد صمیمت بیشتر می شود.خنده همانند خمیازه واگیردار و مسری است،وقتی کسی می خندد اطرافیان او نمی توانند مقاومت کرده و  نخندند.
داروین و بسیاری از پژوهشگران معتقند؛خنده بر عکس ترشروئی که باعث اندوهگین شدن می شود می تواندحس مثبت و شادی بخشی در انسان ایجاد کند.محققان می گویند موقعی که می خندیم 42 ماهیچه‌ی صورت به تحرک می افتند که خود نوعی ماساژ و ورزش برای پوست صورت بوده و نتیجه آن حفظ شادابی و جوانی پوست است.

خنده باعث ایجاد اعتماد به نفس در انسان شده و به وی کمک می کند تا بامشکلات منطقی تر برخورد کرده و به آسانی و آرامش خیال به حل و فصل آنها بپردازد.

با شندین این حرف و حدیثها آیا باز هم اخم چهرتان را فرا گرفته؟بیائید حالا که می دانیم خنده این نعمت بزرگ برای سلامتیمان تا این حد مفید است با همدیگر بلند بخندیم.