21

جسم و روح رابطه ی تنگاتنگی با یکدیگر دارند به طوری که می توان بسیاری از خصوصیت های رفتاری و روحی را از جسم افراد تشخیص داد. شاید برای شما جالب باشد که می توان از روی نوع چشم افراد به شخصیت آنها پی برد. برای مسائل چشم های درشت نمایانگر باهوش بودن فرد است.

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

چشمان درشت

چشمان درشت تجسم كمال زیبایی است . افرادی كه چنین چشمانی دارند، باهوش ، قوی ، سرشار از ایده ها، بی ریا و دارای امیال نفسانی قوی هستند.مردان و زنانی كه چشمان درشتی دارند، نسبت به دوستانشان بسیار صادق و خونگرم هستند. اما اگر چیزی بر طبق برنامه پیش نرود، بی نهایت آسیب پذیر خواهند بود و برای یك آغاز مهم چیزی مانع آنها نخواهد شد.مهتمرین نقطه مثبت آنها طبیعت برون گرا و شخصیت با ثبات آنها است .

چشمان كوچك

افرادی كه دارای چنین چشمانی هستند حسود، غیرقابل اعتماد، لجباز و گاهی هم بدذات می شوند. به هرحال در برخورد و پذیرش عقاید این افراد می بایست محتاط بود. به راحتی می توان دریافت كه بخاطر ویژگی های منفی به هیچ كس و هیچ چیز اجازه نزدیك شدن به دنیای خصوصی شان را نمی دهند.افرادی كه دارای چشمان كوچكی هستند، صادق و بی نهایت مشكل پسند می باشند. صفات گفته شده صرفا به معنای عدم كارآمدی ایشان نیست بلكه بیشتر حكایت از هدف محوری شان و وقف خود در راه مقاصدشان دارد.

اما خیلی زود صبر و تحمل خود را از دست می دهند و در صورتی كه احساس كنند از سوی دیگران نادیده گرفته شده اند، ممكن است با انواع عیب جویی ها دوستان خود را به ستوه آورند. آنان همواره سعی می كنند تا برای نامزد خود سرگرمی های ممكن را فراهم سازند. اما در درازمدت حسادت و كله شقی آنان موجب جدایی شان می گردد.دقت در جزییات كارهای پراهمیت برایشان سودمند است ، از همین رو می توان مردانی را كه دارای چشمان كوچكی هستند، در ادارات به عنوان حسابدار یا سازمان دهنده امور مشغول به كار دید.زنان این گروه ، به منظور رضایت از كارشان احتیاج به حضار دارند. بنابراین آنها به دنیای مد یا روزنامه نگاری روی می آورند.

چشمان سربالا

در هنر چهره خوانی این شكل چشم ، كمال زیبایی است . این فرم چشم نشان دهنده شخص احساساتی است كه دارای درك معنویت و بنیه فوق العاده می باشد. علاوه بر این آنها از زندگی لذت بخشی برخوردارند. با این وجود همواره باید آماده روبرو شدن با خشم ناگهانی آنها باشید.متاسفانه این بدخلقی را غالبا نسبت به نزدیكترین فرد به خود روا می دارند كه خود موجب گسسته شدن رابطه شان بدون هیچ دلیل قانع كننده یی می شود.

در كار هم مردان و هم زنانی كه دارای چشمان سربالا هستند، می توانند روی موفقیتی كه سزاوارش هستند، حساب كنند. به هرحال صبر و شكیبایی آنان تا حدی در كار سنجیده می شود، زیرا تلاش واقعی برای نیل به موفقیت تنها پس از سی و پنج سالگی شروع خواهد شد.

چشمان سرپایین

در كشور ژاپن این فرم چشم سمبل خوش شانسی و ثروت است و در غرب نشانگر همیاری ، نجابت ، قابل اعتماد بودن و نیز افسردگی است .برای این افراد دوستی های صادقانه و عمیق سرچشمه نیروی زندگی است .

اگرچه این زندگی پر از ایثار و فداكاری است ولی برای آنان چنین شیوه یی خشنودكننده و رضایت بخش است .به نظر می رسد كه این افراد نیك سیرت به دیگران در حل مشكلات بسیار دشوار كمك می كنند و هرگز كار نیك خود را همه جا جار نمی زنند. این دسته از افراد بیشتر شنونده هستند و خیلی كم صحبت می كنند.

هركسی كه بخواهد به نجابت ، فهم و شعور این افراد حسادت بورزد، باید بداند كه این دسته از مردم با طبیعت یاری رسانی كه دارند، نه تنها سختی بیشتری را نسبت به دیگران در زندگی تحمل می كنند بلكه در شرایط كمتر مناسبی زندگی می كنند.زنانی كه دارای چشم های سرپایین هستند شعور و فراست خوبی برای به دام انداختن مردان پولدار و بهره مند شدن از تبعات آن دارند، با این وجود جنبه های مالی برایشان اولویت محسوب نمی گردد.

در عشق بسیار فداكار و محافظه كارند تا جایی كه نه تنها در برابر زوجشان فرمان بردارند بلكه از این وضع نیز راضی اند. تعجبی ندارد كه بدانید چه مادران خوبی هستند. بعضی از زنان این گروه می توانند عاشق خود را سربدوانند كه البته این بیشتر یك استثناست تا یك قانون همیشگی .