112

 

معالجه با داروهای گیاهی این روزها طرفداران زیادی دارد چون هم زیان ندارد چون  از مواد طبیعی درست شده است و هم اینکه برای درمان بیماریها بسیار مفید است. امروز گیاهان دارویی را برایتان معرفی میکنیم که در درمان فتق فوق العاده موثر است این گیاهان دارویی سه نوع هستند که  معرفی کرده و طریقه استفاده از آنها را بیان میکنیم

گیاهان دارویی در زمینه های درمانی بسیاری از جمله درمان انواع فتق کابرد دارند.

بسیاری از مردم به علل مختلف دچار فتق می شوند. فتق در اندام های مختلف دیده می شود به عنوان مثال در روده یا معده که در پی آن بخشی از بافت بیرون می آید. در برخی موارد، خطر محدود شدن خون رسانی وجود دارد، زیرا آن قسمت درگیر بدن می تواند روی ر گ های خون فشار وارد کند.

درمان فتق

با قطع شدن جریان خون، فرد به مراقبت پزشکی نیاز پیدا می کند. شایع ترین علت فتق، اضافه وزن، بیماری ریوی و سرفه های مداوم است. گیاهان مفیدی برای درمان انواع فتق وجود دارد که به آن اشاره شده است.

شیرین بیان: این گیاه درمان دیواره معده و مری بر اثر فتق را تسریع می کند. یک قاشق مرباخوری پودر شیرین بیان حل شده در نصف پیمانه شیر را هفته ای یک بار مصرف کنید.

ریشه زنجبیل: یک پیمانه چای ریشه زنجبیل را ناشتا میل کنید تا درد تسکین پیدا کند. اما توجه داشته باشید مصرف زیاد این چای می تواند ناراحتی معده ایجاد کند.

بابونه: به طور منظم چای بابونه مصرف کنید.