Fotolia_28545286_Subscription_XXL-1

معالجه هایی که برای زیبا شدن پوست هست  بیشتر به پولهای زیادی نیاز د ارد ولی قبل از این کار بهتر است این بخش را بخوانید.قبل از آنکه به سوی معالجه های گران قیمت برای خوشگل شدن پوست صورتتان بروید می توانید این میوه ها و سبزیجات را زیاد بخورید و تاثیرات شگفت انگیز  آن بر پوست صورتتان را تست کنید.

 

 

انواع میوه ها دارای خواص درمانی مختلف و منحصر به فرد برای سلامت پوست هستند اما برخی به صورت منحصر به فرد شادابی و طراوت را به پوست صورت باز می گردانند.

از جمله میوه های موثر در کاهش “چین و چروک های صورت” اسفناج، گوجه فرنگی، هویج، خیار و پرتقال خونی است.بررسی ها نشان می دهند، این میوه ها همگی دارای ترکیبات خاصی هستند که می تواند مانع از پیر شدن سلول های پوستی، تاثیر “نور ماورای بنفش خورشید” بر پوست، لکه های ایجاد شده در اثر چین و چروک و همینطور آبرسانی بافت های دچار چروک شوند.

پزشکان در عین حال خواص درمانی فراوان دیگری را در این میوه ها تشخیص داده اند و افراد را به وارد کردن این مواد غذایی به رژیم غذایی هفتگی خود توصیه اکید می کنند.خواص این میوه ها و سبزیجات بر پوست تا به آن حد قوی و تاثیر گذار است که برخی از پزشکان متخصص پوست و مو آنها را با انجام درمان های دوره ای با اشعه لیزر برای جوانسازی پوست یکسان می دانند.

عمل های زیبایی علاوه بر هزینه بسیار بالا ، عوارض زیادی نیز دارند ، پیشنهاد میکنیم به جای اینگونه اعمال جراحی راه های طبیعی را امتحان کنید.