reasons-you-must-thank-God-that-you-are-single

برخی اوقات، شما احتیاج دارید تا با عباراتی مواجه  شوید که خنده را بر لبان شما جاری می سازد، چون شما برای بقای حیات، به علاقه و انگیزه زیادی احتیاج دارید. به نظر شما، کدام عبارات بیشتر خنده را بر لبان شما جاری می سازد؟

در این مقاله، 10 عبارت عنوان شده است:

1. بله، امروز، همه چیز عالی خواهد بود!

افکار شما می توانند به شدت روی عملکردها و حتی خلق و خوی شما در طول روز تاثیر بگذارند. جملاتی را برای خواندن انتخاب کنید که لبخند را بر لبان شما می آورند. به خاطر این که روز دیگری زنده هستید، سپاسگزار باشید. زندگی خود را با افکار خوش بینانه و عقاید نیرو بخش بگذرانید، و از شر افکاری که برخلاف این رویه هستند، خلاص شوید. در این صورت، اگر شما اراده کنید، هر روز می تواند یک روز عالی باشد.

2. شما در این دنیا زندگی می کنید تا تغییر مثبتی ایجاد کنید.

به شما موهبتی بخشیده شده است–یک استعداد یا مهارت–که می توانید از آن برای قدرت بخشیدن به خود استفاده کنید و سرانجام، باعث قدرت بخشیدن به دیگران شوید. با تاثیر گذاشتن بر روی زندگی دیگران، بهترین استفاده را از این موهبت ها ببرید و باعث شوید تا دیگران تغییر مثبتی در زندگی خود ایجاد کنند.

3. شما این قدرت را دارید تا با کسانی زندگی کنید که واقعا برایتان اهمیت دارند.

شما مجبور نیستید که باقی عمرتان را با افرادی بگذرانید که ارزشی برای شما قائل نیستند. بله، اگر در محیطی آلوده مشغول به کار هستید، می توانید از شغل خود استعفا دهید. بله، اگر شریک تجاری شما آدم متقلبی است، می توانید شراکت خود با او را خاتمه دهید. بله، اگر معشوقه ی شما، شما را به همین شکلی که هستید قبول ندارد، رابطه ی عاشقانه ی خود با او را تمام کنید. شما قدرت انجام این کارها را دارید، به یاد داشته باشید.

4. اهمیتی ندارد که چندبار شکست خورده اید؛ آن چه اهمیت دارد این است که چندبار روی پاهای خود ایستاده اید و دوباره تلاش کرده اید.

نگذارید تا شکست هایتان باعث ناامیدی شما شوند. از مردم موفق درس بگیرید و شکست را به منزله ی روشی از زندگی در نظر بگیرید که درس های باارزشی به شما می آموزد. می خواهید از رازی خبردار شوید؟ افراد موفق بیشتر از افراد غیرموفق شکست می خورند.

5. بهترین ها هنوز در راه اند.

پتانسیل شما ممکن است بی نهایت باشد. حد وسط را هدف قرار ندهید: شما قطعا می توانید بهتر از وضع کنونی خود باشید. پتانسیل بهبود بخشیدن به زندگی، فرصت کم کردن وزن یا فرصت تبدیل شدن به یک میلیونر—تمام این فرصت ها وجود دارند. فقط کافیست تا به دنبال آنها بروید.

6. زندگی با ارزش تر از این است که وقف تنفر از دیگران شود.

متنفر بودن از شخصی، مانند نوشیدن سم می باشد، آیا به نظر شما این گونه نیست؟ قلب شما آکنده از چیزی شده است که باعث وارد شدن استرس به شما می شود، و باعث ناراحتی شما می شود، زیرا شما همیشه انتظار می کشید تا شخص منفور زجر بکشد. سم ننوشید.

7. یا مشغول زندگی کردن شوید، یا مشغول مردن.

زندگی کردن به این معناست که شما هر روز با اشتیاق از خواب بلند می شوید و درباره ی کارهایی که قرار است انجام دهید، هیجان دارید. شما عاشق کارتان هستید و برای انجام آن، حقوق می گیرید. شما افرادی که با آنها زندگی می کنید را دوست دارید، و عاشق زندگی خود هستید. شما تنها زمانی می توانید به زندگی خود بپردازید که مانند یک مرده ی متحرک و بدون فکر نباشید و هر روز دچار یک روزمرگی خسته کننده نشوید. قرار است که شما کنترل زندگی خود را به دست بگیرید، نه این که به تماشای سپری شدن آن بنشینید.

8. لذت بردن از شکلات بعد از مدت ها، همیشه ایده ی مناسبی می باشد.

هر وقت که زندگی تصمیم می گیرد تا شما را به زمین بزند یا احساس کردید به خاطر این که هیچ چیز سر جایش نیست، می خواهید تسلیم شوید، یک فنجان شکلات داغ برای خود درست کنید و مدتی استراحت کنید. فردا روز دیگری است. شما همیشه این فرصت را دارید تا همه چیز را دوباره درست کنید.

9. زمان تقریبا همه چیز را التیام می بخشد، پس به زمان، مقداری زمان بدهید تا کارش را انجام دهد.

جروبحث های سابق، زخم های جسمی، قلب های شکسته، تفاوتهای شخصی – با گذشت زمان تمامی این مشکلات التیام پیدا می کنند. عجله نداشته باشید، و برای درمان فوری، به هیچ چیز فشار وارد نکنید. کافیست تا منتظر زمان مناسب باشید تا تمام دردها فراموش شوند و تمام زخم ها محو شوند.

10. شما می توانید از شر چیزهایی که در زندگی شما مفید، زیبا یا لذت بخش نیستند، خلاص شوید.

بله، پیش بروید و به میل خود زندگی کنید. زمان خود را وقف چیزهایی کنید که به شما قدرت می بخشند و زمان خود را با چیزهایی که برایتان مفید نیستند، هدر ندهید.

منبع-http://genie.ir/