601720_526139404113481_2131820296_n

توصیه های متخصصین قلب و عروق را در باره داروهای زیر زبانی در زمانیکه که  فشار خون پایین است را دراین بخش سایت بخوانید . با ما باشید با عارضه این نوع استفاده داروی زیر زبانی .همانطور که می دانید داروی زیر زبانی فشار را زود پایین می آورد تا ازبوجود آمدن سکته قلبی و مغزی پیشگیری شود. اکنون اگر زمان فشار پایین استفاده  شود سبب صدمه  شدید مغزی می شود .

 

مصرف قرص های زیر زبانی در فشار خون پایین تر از 90 سیستول بیماران قلبی و عروقی به آسیب جدی مغزی منجر می شود.

مصرف قرص زیر زبانی هنگام افزایش فشار خون در بیماران قلبی و عروقی اهمیت زیادی دارد که غفلت از این موضوع جبران ناپذیر است.

مصرف قرص زیر زبانی در بیماران عروق کرونر بسیار موثر است که در صورت فشار خون های بالای بین 110 تا 120 سیستول باید تجویز شود.

پس از مصرف زیر زبانی مجددا توسط دستگاه فشار سنج وضعیت فشار خون فرد گرفته شده و در صورت عدم تغییر پس از 10 دقیقه نسبت به خوراندن دیگر آن اقدام شود.

بیماران مبتلا به عروق کرونر و قلبی عروقی باید برای اطلاع از چگونگی میزان فشار خون دستگاه فشار سنج در منزل داشته باشند.

علاوه بر دستگاه فشار سنج ، دستگاه اکسژن رسان کافی نیز باید در منزل وجود داشته باشد که در مواقع ضروری نسبت به این امر اقدام شود.

بیماران قلبی و عروقی که نسبت به تعویض دریچه قلبی اقدام کرده اند نیز در صورت بروز خونریزی ها باید به خوردن مایعات اقدام کنند و پاهای فرد نیز بالاتر نگه دارند.

انجام اقدامات موثر اطرافیان در هنگام بروز مشکل در بیماران قلبی و عروقی سهم بسزایی در رسیدن عوامل اورژانش و انجام اقدامات بعدی دارد.

فشار سنج های دیجیتالی دقیق نبوده و متفاوت نشان داده می شود. فشار سنج های جبوه ای مناسب بوده و خرید و به کار گیری این نوع وسیله توصیه می شود.

 

منبع- دانشنامه سلامت