Schlaflos mit Uhr in der Nacht. Frau kann nicht sc

خواب خوب آرزوی هرشخصی است که حتی برای یک دفعه بیخوابی یا بدخوابی را تجربه است. در بین همه  اشخاصی که از بی خوابی یا بدخوابی در عذابند، یک سوال رایج است؛ این که آیا تناسبی میان یک رژیم غذایی استاندارد و خواب راحت وجود دارد؟

 
همه ما می دانیم که کافئین انرژی کافی را در طول روز می دهد. اما دوزهای زیادی از کافئین در طول روز نیز می تواند خواب شما را مختل کند. شما می شود. بسیاری از مردم در طی روز مقادیر زیادی از شکلات، قهوه، چای و حتی بستنی قهوه ای را مصرف می کنند و متعجب می شوند که چرا شب خواب راحتی ندارند.
در سال 2003، محققان کانادایی در بیش از 200 مطالعه به این نتیجه رسیدند که 400 میلی گرم کافئین در روز برای بزرگسالان سالم بی خطر است..
در این میان بسیاری از مردم معتقدند که مصرف برخی مواد می تواند به خواب شبانه کمک کند. یکی از این مواد ریشه سنبل الطیب است. ولی توصیه کلی این است که اگر شما عادت به استفاده از یک میان وعده در طول شب دارید، بهتر است این میان وعده شامل یک نیم ساندویج کره بادام زمینی همراه با شیر کم چرب باشد.
استفاده از شیرینی، بستنی و یا آب نبات به هیچ وجه قبل از خواب توصیه نمی شود.
به جای شیرینی متخصصان تاکید می کنند که بهتر است آب بنوشید. همچنین استفاده از تخم مرغ همراه با روغن زیتون یا پیاز داغ و یک تکه نان تست گندم می تواند مفیدتر از سایر مواد غذایی باشد.
همچنین استفاده از میوه هایی که کمتر شیرین هستند، در هنگام شب می تواند به بهبود خواب شما کمک کند

منبع-سلامانه