کلینیک لیزر و زیبایی آفتاب با مدرنترین تجهیزات پزشکی و پزشکان متخصص باآرزوی سلامتی و زیبایی تمام ایرانیان

 

تخفیف استثنایی لیزر در پایان مطلب

 

یکی از مواهب تکنولوژی در دهه های اخیر بی شک فناوری لیزر میباشد که کاربردهای گوناگون آن از رشته های فنی و مهندسی و ساخت محصولات پیشرفته (های-تک) تا عمل های پیچیده پزشکی گسترده شده است،

بطوری که دیگر بسیاری از کارها بدون استفاده از لیزر ناشدنی بنظر میرسد.

دلیل این گستردگی را میتوان در بنیان ساخت لیزر جستجو کرد، لیزر در عین پیچیدگی و قدرت، در واقع اصولی ساده دارد،چرا که در اصل لیزر تنها یک اشعه نوری است که با رفت و برگشتهای متوالی بین دو آیینه که در یک محیط کوچک قرار گرفته است؛ تقویت شده و اشعه نور عادی را تقویت میکند،نکته ایی که در این بین باعث تفاوت انواع لیزر میگردد ماده ای است که پرتو نور ابتدایی در آن محیط تقویت میگردد، و از یک پرتو متمرکز با برد طولانی تا اشعه ایی با قابلیت برش فلزات قطور و یا حتی کاربردی به مانند یک اسلحه مخرب پیدا کند.

این تنوع قدرت چشم‌گیر باعث آن شده که لیزر جای خود را در انواع درمانهای پزشکی نیز باز کند،از اتاق عمل جراحی تا دندان پزشکی و مراکز پوست و زیبایی همه جا میتوان رد پای این جادوی علم فیزیک را یافت.

احتمالا شما که در حال خواندن این مطلب هستید نیز از یکی از کاربردهای آن بهره مند شده اید،اما نکته ایی که دراین بین بسیار مهم است و گاها از ان غفلت میشود نوع مناسب لیزر میباشد،همانطور که درابتدا بیان شد پرتو نور با باعبور متوالی در محیط یک ماده(مثلا گاز نئون)تقویت میشود، اما نوع ماده، درصد غلظت آن و موارد دیگر قدرت اشعه خروجی لیزر را تعیین میکند، بطوری که در پزشکی پوست و زیبایی انواع متنوع از آن به تولید رسیده است.

ما در مجموعه کلینیک آفتاب با مشاوره از متخصصین عرصه لیزر و پزشکان متخصص پوست، یکی از آخرین دستگاههای لیزر 2016 اروپا را که بیشترین تطابق با پوست هموطنان عزیز را دارا میباشد مهیا کرده‌ایم، تا بتوانیم بهترین خدمت را به مراجعان محترم عرضه نماییم.

دستگاه لیزر کاربردی کلینیک آفتاب بالاترین حساسیت را دارا بوده تا کمترین سوزش و درد را هنگام استفاده برروی پوست ایجاد نمایید، بطوری که بر عکس بسیاری از لیزرها که حتی بااستفاده از ماده بی حس کننده علایمی چون ایجاد سوزش و التهاب برروی پوست رابدنبال دارند، حتی بدون ماده بی حس کننده میتوان بکار گرفته شود و پزشکان مجموعه تنها درصورت حساسیت بالای پوست مراجع و یا تنها در نقاط بسیار ظریف و حساس پوست از بی حس کننده استفاده میکنند.

ما در مجموعه کلینیک پوست و زیبایی آفتاب باتوجه به تخصصی بودن سایت دکتر سلام، برای شما مخاطبین محترم که سایت دکتر سلام را برای آگاهی و رفع نیازهای پزشکی وسلامت خود برگزیده ید ، دراین مقاله بر آن بودیم ضمن آشنایی شما عزیزان بانحوه کارکرد لیزر و مواردی که ممکن ست در استفاده از آن برایتان مهم باشد.مژده تخفیف ویژه خدمات لیزر تمام بدن را تنها تا 24بهمن ماه با قیمت استثنایی 250/000تومان و البته تخفیف ویژه در خدمات دیگر کلینیک ویژه عزیزانی که با ما از سایت دکتر سلام آشنا میشوند به ارمغان آوریم.

لذا خواهشمندست برای بهره مندی از تخفیف ویژه لطفا هنگام تماس جهت رزرو و تعیین وقت جلسه لیزر خود نام سایت دکتر سلام را ذکر کنید.

جهت دریافت پاسخ سوالات تخصصی خود در کلیه امور پوست و زیبایی از ساعت9 تا18  میتوانید باهمکاران ما درکلینیک تماس حاصل فرمایید.

آدرس: ولیعصر، دوراهی یوسف آباد،کوچه بوعلی سینا شرقی، پلاک ۲۵، واحد ۲

 

مدیر روابط عمومی کلینیک آفتاب:بهمن پناهی