پیام رسان واتس اپ که قبل از ورود تلگرام به جمع پیام رسان ها یکی از بهترین پیام رسان های جهان بود و موفقیت عظیمی در حوزه جذب کاربران داشت پس از ورود تلگرام به جمع پیام رسان ها کمی دچار عدم استقبال مخاطب قرار گرفت و میزان محبوبیت خود را از دست داد.به تازگی تصویری از واتس اپ منتشر شده که در آن نشان از اضافه شدن دو قابلیت در این پیام رسان است.

تلگرام مدتی است که دو قابلیت ویرایش و حذف پیام های ارسال شده را به پیام رسان خود اضافه کرده است و حالا واتس اپ نیز تصمیم دارد این قابلیت را اضافه کند. اخیرا تصویری از نسخه آزمایشی واتس اپ منتشر شده است که نشان می دهد در آن قابلیت حذف و ویرایش پیام های ارسال شده وجود دارد.

واتس آپ قابلیت جدید خود را “Recall” نام گذاری کرده است و این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تا پیامی که به اشتباه برای دیگران ارسال کرده است را حذف کند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قابلیت دیگر، Edit نام دارد و از نامش مشخص است که به وسیله آن کاربران می توانند پیام ارسال شده را ویرایش کنند.

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید، از نسخه آزمایشی واتس اپ گرفته شده است. اما این ویژگی هنوز برای کاربران فعال نشده و باید منتظر ماند تا ببینیم بالاخره این پیام رسان چه زمانی قابلیت های جدید خود را برای کاربران فعال می کند.

منبع/باشگاه خبرنگاران