در شهرستان بهبهان استان خوزستان بامداد دوشنبه در پارک خارستان یک درگیری مسلحانه رخ داد که طی این اتفاق یک شهروند بهبهانی جان خود را از دست داد و کشته شد به گفته فرماندار بهبهان عوامل این درگیری توسط پلیس بازداشت شده اند و پرونده در دست بررسی قرار گرفته است.
صبح امروز در فضاهای مجازی خبری مبنی بر تیراندازی‌‌ مشکوک و کشته و مجروح شدن شهروند و یک راننده ‌در شهرستان بهبهان منتشر شد.
حسین ملک خدایی فرماندار شهرستان بهبهان ضمن تکذیب شایعات منتشر شده در فضا‌ی مجازی اظهار داشت: حوالی ساعت یک بامداد ‌دو‌شنبه شب درگیری بین چند نفر با اسلحه در پارک خارستان این شهرستان رخ داد و متاسفانه در این درگیری یک نفر که در واقع رهگذر بود کشته شد.
وی با بیان اینکه دلیل درگیری تا کنون اختلافات شخصی عنوان شده است، گفت: یکی از طرفین درگیری نیز مجروح شده و نیروهای انتظامی 2 نفر از عوامل درگیری را بازداشت و آن‌ها را برای ادامه مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داد.
فرماندار بهبهان گفت: افراد درگیر شده جوانان یک محله بوده و دو نفر از خاطیان متواری شده‌اند که نیروهای انتطامی در حال رسیدگی به موضوع و 2 نفر مجرم متواری هستند.

منبع/آخرین خبر