پس از بحرانی شدن وضعیت آب و هوای استان خوزستان و به ویژه شهر اهواز و مشکلات ناشی از قطع آب و برق در این شهر قائم مقام وزیر نیرو با حضور در شهر اهواز آماده باش قرمز اعلام کرد و افزود تا هنگامی که این مشکلات حل نشود کلیه دستگاه اجرایی باید در وضعیت آماده باش قرار داشته باشند.
“ستار محمودی در نشست اضطراری شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق خوزستان، رفع مشکل تصفیه‌خانه شماره ۲ شهر اهواز را ضروری خواند و افزود: می‌بایست با به‌کارگیری اصول پدافند غیرعامل تلاش کنیم پایداری این تصفیه خانه در کمترین زمان به حداکثر برسد.

وی تصریح کرد: در تعریف پروژه‌های جدید استان خوزستان می‌بایست ریزگردها به عنوان بخشی از اتفاقات ثابت در پروژه‌ها در نظر گرفته شود.
قائم‌مقام وزیر نیرو، به‌کارگیری بالاترین سطح تواضع در ارتباط با مردم را خواستار و بر اولویت‌بندی و استفاده از داشته‌ها و توانمندی‌های موجود، برای اولویت‌دارترین کارها تاکید کرد.
محمودی با بیان اینکه ضروری است به وعده‌هایی که درباره رفع مشکلات به مردم می‌دهیم، عمل کنیم، مدیران صنعت آب و برق خوزستان را به پیگیری تعهدات ملزم کرد.
بازدید از تصفیه‌خانه‌های شماره ۱، ۲ و دیسپاچینگ توزیع برق در شهر اهواز از مهم‌ترین برنامه‌های دومین روز سفر قائم مقام وزیر نیرو به استان خوزستان است.

منبع/آخرین خبر